1779V

VIII epizod Gwiezdnych Wojen będzie mroczniejszy od Przebudzenia Mocy

Twórcy filmu zaczynają coraz bardziej otwarcie mówić na temat kolejnego rozdziału z uniwersum Star Wars. Film ma być cięższy od poprzedniego.

Podczas wydarzenia Star Wars Celebration, które odbyło się w Londynie, reżyser filmu Rian Johnson podzielił się kilkoma spostrzeżeniami na temat produkcji. 

To było niesamowite doświadczenie na wielu poziomach. Kiedy człowiek bierze się za taki projekt, to ogarnia go nostalgia, ale bardzo szybko musi znaleźć się ponad nią. To ogromna odpowiedzialność siedzieć przed Markiem (Hamilem), przed Lukiem Skywalkerem, poznać go jako aktora, zacząć pracować nad scenariuszem a następnie filmować z nim.

Johnson zauważył również, że film będzie bardziej skoncentrowany na postaciach i wyzwaniach, które staną na ich drodze. Nie tak dawno Oscar Isaac, aktor grający Poe Damerona, wspominał o tym, że film będzie mroczniejszy od poprzedniego. Potwierdził te słowa John Boyega, który podczas Star Wars Celebration mówił, że ósma część sagi to "zupełnie inne podejście do tematu - szersze i mroczniejsze".

Film zadebiutuje w kinach 15 grudnia 2017 roku.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/new-star-wars-episode-8-details-emerge/1100-6441885/

Tagi: Gwiezdne Wojny gwiezdne wojny epizod viii Star Wars