2542V

Oto zdjęcie Scarlett Johansson jako Major Kusanagi. Film Ghost in the Shell nadciąga!

Ghost in the Shell (攻殻機動隊) to legendarny japoński komiks autorstwa Masamune Shirow, który doczekał się mnóstwa animowanych adaptacji. Teraz, po wielu latach spekulacji, nadciąga Hollywoodzka adaptacja tej historii. Mamy pierwszą fotkę.

Cyberpunkowa historia o przygodach Major Motoko Kusanagi należącej do specjalnego oddziału antyterrorystycznego zwanego Sekcją 9, zna praktycznie każdy miłośnik, zarówno zachodnich, jak i japońskich komiksów. Opowieść ta jest już głęboko zakorzeniona w popkulturze, niezależnie czy spotkaliście się z nią po raz pierwszy poprzez rysowany oryginał, czy oglądaliście klasyczny film animowany, będący bardziej poważną adaptacją komiksu.

Wreszcie mamy okazję rzucić okiem na pierwsze zdjęcie z filmu w reżyserii Ruperta Sandersa. Dobór tego twórcy jest dosyć interesujący, ma on bowiem na swoim koncie zaledwie jeden film i jest nim Królewna Śnieżka i Łowca. Cieszymy się jednak, że Ghost in the Shell w wersji aktorskiej wreszcie się urzeczywistnia, bo droga do etapu produkcyjnego była długa i kamienista.

Główną rolę w filmie odgrywa znana z filmów Marvela aktorka - Scarlett Johansson. Po raz pierwszy możemy zobaczyć ją w kostiumie Major Kusanagi i trzeba przyznać, że wygląda wyjątkowo wiernie w stosunku do oryginału. Jej kreacja wyraźnie bliższa jest bardziej współczesnej wizji bohaterki, którą możecie kojarzyć z serialu Ghost in the Shell: Arise.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Dajcie znać, czy podoba wam się filmowa Major!

Źródło: http://www.comicbookresources.com/article/first-scarlett-johansson-ghost-in-the-shell

Tagi: ghost in the shell scarlett johansson