SKLEP
2140V

Foto relacja z dwóch pierwszych dni Intel Extreme Masters Katowice 2016

Intel Extreme Masters zawitało do Katowic już po raz czwarty – w tym trzeci jako Wielki Finał Sezonu. Tym razem obchodzimy dodatkowe święto, gdyż tegoroczna odsłona IEM jest tą jubileuszową. 10 emocjonujących sezonów jest już za nami, dlatego też nie mogło i nas tam zabraknąć.

Z tej okazji przejechaliśmy się do Katowickiego Spodka, aby zrobić dla Was obszerną relację z całej imprezy. Dziś prezentujemy mały przedsmak tego, co będziecie mogli przeczytać na PPE już niebawem.

Wczoraj nasza dzielna ekipa Virtusów walczyła o awans do półfinałów Counter-Strike: GO z dominującym zespołem Fnatic, zaś dziś jeden z najlepszych polskich graczy Starcrafta 2, Nerchio, zmagał się o miejsce w finałowym meczu o 35 tysięcy dolarów i podwójny tytuł. Niestety, po bardzo ekscytujących rozgrywkach, biało-czerwoni zostali pokonani.

Jednakże nawet pomimo braku Polaków w najważniejszych starciach, emocji było co niemiara. Gorące okrzyki, oklaski, podnoszący na duchu doping. Aż serce rosło z dumy naszych kibiców. Poniżej prezentujemy galerię wybranych zdjęć z dwóch pierwszych dni Intel Extreme Masters.

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive iem IEM Katowice 2016 intel extreme masters 2016 Katowice League of Legends starcraft 2

Miesięcznik PSX Extreme