redakcja PPE redakcja PPE 27.09.2015
Muzyka Gracza - AG Drive
672V

Muzyka Gracza - AG Drive

Muzyka Gracza na retro fali. Dzisiaj postaramy się odczarować wizerunek Ariego Pulkkinena, niesłusznie kojarzonego niemal wyłącznie z Angry Birds. Zostawcie ptaki, wybierzcie AG Drive.

Czy nam się to podoba czy nie, sukcesy szufladkują. Nobuo Uematsu na zawsze pozostanie więźniem Final Fantasy, Jeremy'ego Soule'a skazano na The Elder Scrolls, a Ari Pulkkinen dostał Angry Birds. Popularność zdecydowanie nie tego kalibru, ale zasada podobna. Zapomnijmy jednak na chwilę o Wściekłych Ptakach i sięgnijmy pod powierzchnię.

Tam znajdziemy współtworzony przez fińskiego kompozytora AG Drive, całkiem świeżą, wydaną na początku tego roku ścieżkę do futurystycznej ścigałki. Dzieją się tutaj bardzo dobre rzeczy – trochę dubstepu, trochę new retro wave, wszystko zaraźliwe jak Ebola i na tyle krótkie, by szybko nie zmęczyć. Dzisiaj pod prysznicem będziecie nucić They call me Speed. Nie musicie dziękować.


 


 


 

Cotygodniową (a czasem codwumiesięczną) porcję Muzyki Gracza zapewniają Gracze Słuchacze – Lekko i z polotem o muzyce z gier.

Tagi: muzyka gracza