Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2021
PlayStation Plus vs. Games With Gold – Maj 2021
3020V

PlayStation Plus vs. Games With Gold – Maj 2021

Klienci PlayStation Plus i Games with Gold mogą szykować się na nowe produkcje. Część z nich już dzisiaj pobierze nowe gry, więc warto zapytać – kto tym razem przygotował ciekawsze zestawienie? Sprawdźcie listy i weźcie udział w ankiecie.

PlayStation Plus 

Games with Gold 

Battlefield 5
- Rok premiery: 2018
- Średnia ocen: 73%
Stranded Deep
- Rok premiery: 2020
- Średnia ocen: 64%
Wreckfest
- Rok premiery: 2019 
- Średnia ocen: 82% 
Armello
- Rok premiery: 2016
- Średnia ocen: 80%
Dungeons 3
- Rok premiery: 2017
- Średnia ocen: 72%
Lego Batman
- Rok premiery: 2008
- Średnia ocen: 76%
Tropico 4
- Rok premiery: 2011
- Średnia ocen: 77%

 

 


WojtekWOJTEK: Sony i Microsoft zagrali w maju bardzo bezpiecznie. Japończycy wrzucają ulepszony Wreckfest, podobno wymagający Stranded Deep oraz nadal świetny Battlefield 5. Z drugiej strony widzimy mocne Tropico, dobrze przyjęte Armello, niezłe Dungeons 3 oraz stare LEGO. Co z tego wybrać?

Ja widząc ofertę z PS Plus zastanowiłem się, czy jest to zapowiedź współpracy pomiędzy Sony i Electronic Arts? Jeśli PlayStation wykupiło dostęp do wcześniejszych testów nowego Battlefielda to na pewno będzie to pstryczek w nos dla niektórych graczy, bo akurat najnowszy tytuł DICE może okazać się dużym sukcesem. Wracając jednak do ofert – w tym wypadku chętnie sprawdzę, co tam słychać na serwerach BF-a, włączę samochody od Bugbear Entertainment, ale też chętnie wcielę się w El Presidente i sprawdzę propozycję studia League of Geeks. Mimo wszystko tym razem wybieram...

Tym razem wybieram… PlayStation Plus.


KajetanKAJETAN: Hmmm, osobiście muszę przyznać, że to chyba pierwszy raz od kliku miesięcy, gdzie trudno wybrać mi zwycięzce, który by zdeklasował. Powiem więcej - uważam, że to chyba pierwszy raz od premiery PlayStation 5 (a na pewno pierwszy od początku 2021 roku), kiedy zawiodłem się ofertą ze strony Sony. Liczyłem, że mocna passa potrwa dalej.

Nie oznacza to jednak, że oferta jest koszmarna. Po prostu średnio ze mną rezonuje. Stranded Deep to zupełnie nie moje klimaty, a jestem jedną z tych osób, która miałaby problem, żeby odpalić Battlefielda i grać bez myszki i klawiatury. Ratunkiem jest Wreckfest, ale i tu nie czuję ekscytacji.

Z drugiej strony mamy produkcje raczej przeciętne i leciwe, ale czwarta odsłona serii Tropico brzmi jak fajna opcja na coraz cieplejsze, majowe dni. No i jest Armello, które od zawsze chciałem sprawdzić, ale nigdy nie było mi po drodze. Może czas najwyższy nadrobić tę pozycję? Cóż, pewnie zaskoczę wiele osób, ale tym razem chyba chętniej siadłbym przed Xboksem.

Z tego względu wybieram… Games with Gold.

Standardowo na koniec zapraszam Was do wybierania najciekawszej oferty! 

Tagi: Games with Gold gwg playstation plus ps plus