Roger Żochowski Roger Żochowski 30.01.2019
Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby
Spis treści
14646V

ROZWIĄZANIE ZAGADEK:: Jak rozwiązać zagadkę z posągiem kobiety? (Maiden Medallion) - Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby

Jak rozwiązać zagadkę z posągiem kobiety?

Aby rozwiązać zagadkę z posągiem kobiety w remake'u Resident Evil 2 udajemy się do Zachodniego magazynu (West Storage Room), gdzie jednak wpierw musimy wysadzić barykadę, by dostać się do posągu (jak to zrobić znajdziecie TUTAJ).

Korzystamy ze wskazówek z notatnika oficera (Officer's Notebook), który znaleźliśmy po śmierci policjanta w Stróżówce (Watchman’s Room) pod przeciwpożarowymi drzwiami na pierwszym piętrze komisariatu (1F). Wchodzimy do ekwipunku i otwieramy notatnik przyglądając się rysunkowi z niewiastą. 

Teraz wchodzimy w interakcję z posągiem i w każdym ze slotów ustawiamy odpowiednie symbole odpowiadające tym na rysunku. Symbole w trzecim posągu są mocno zniszczone, więc trzeba dobrze przyjrzeć się wskazówkom.

  • po lewej stronie wybieramy kobietę
  • na środku wybieramy łuk
  • po prawej stronie wybieramy węża

Jeśli wszystko poszło dobrze wejdziemy w posiadanie medalionu z lwem (Maiden Medallion). Aby rozwiązać całą zagadkę i przedostać się do podziemi trzeba również zdobyć medaliony jednorożca i niewiasty a następnie włożyć je do slotów wielkiej statuy kobiety w głównym holu komisariatu na pierwszym piętrze. 


 WRÓĆ DO SPISU TREŚCI 

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)

Spis treści