Roger Żochowski Roger Żochowski 30.01.2019
Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby
Spis treści
14587V

WSZYSTKIE BRONIE I ULEPSZENIA:: Jak zdobyć uzi MQ 11 i jego ulepszenia? (Claire) - Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby

Jak zdobyć uzi MQ 11 i jego ulepszenia? (Claire)

MQ 11 można znaleźć w biurze STARS na drugim piętrze komisariatu (2F) w taki sam sposób jak magnum Leona. Broń jest za zamkniętą bramą i aby się do niej dostać trzeba poczynić szereg działań. Na początek trzeba się udać do biblioteki na drugim piętrze komisariatu. Tutaj na jednym ze stołów, zaraz przy drzwiach, leży Czerwona książka.

Zgarniamy ją i udajemy się na przeciwległą stronę drugiego piętra do Poczekalni (aby przejść dalej trzeba użyć niebieskiego klucza, o którym piszemy tutaj), następnie w lewo do pracowni plastycznej. Na miejscu zobaczymy sporej wielkości statuę.

Teraz musimy podnieść glinianą lewą rękę leżącą obok posągu, wsadzić w nią czerwoną książkę i przymocować do statuy. W ten sposób otrzymamy berło z czerwonym rubinem.

Wchodzimy do ekwipunku i przyglądamy się mu bliżej, by odkryć, że po aktywacji specjalnego przycisku można zdemontować berło.

Z czerwonym kamieniem ruszamy następnie do Sala Obserwacji, gdzie można się dostać w późniejszej fazie gry, gdy zdobędziemy zielony klucz.

W środku natkniemy się na niebieską szkatułkę - zabieramy ją i grzebiąc w ekwipunku wsadzamy do niej (opcja Połącz) czerwony rubin. Otrzymamy w ten sposób odznakę STARS.

Gdy przyjrzymy się jej bliżej i odwrócimy, okaże się, że na spodzie jest przycisk, który zmienia odznakę w nośnik USB. Co dalej?

Udajemy się drugie piętro komisariatu (2F), przez bibliotekę lub schodami za ciemnią. Celem jest biuro STARS i stojący tam komputer.

Wkładamy do niego odznakę z USB.

W dalszej kolejności podchodzimy do monitora i odpalamy komputer otwierając drzwi do zbrojowni. W jednej z pancernych szaf znajdziemy uzi MQ 11. 

Ulepszenia uzi MQ 11

  • Suppressor - W dolnej części Kanałów pod komisariatem znajdują się długie schody (okolice Bottom Waterway), gdzie na ścianie znajdziemy klucz, który służy do uzyskania dostępu do Worker’s Break Room na górnym poziomie kanałów. Korzystając tam z windy możemy wrócić do ośmiokątnego pokoju poniżej posągu bogini na posterunku policji. W tym miejscu można użyć odznaki STARS do otworzenia szafki, w której znajduje się ulepszenie.
    Efekt - Zmniejsza odrzut 
  • High-Capacity Mag - Ulepszenie znajduje się w szufladzie w biurze STARS na drugim pietrze (2F) komisariatu policji. Szufladę można otworzyć jednak dopiero po znalezieniu i wywołaniu w ciemni (ta znajduje się w komisariacie na 1 piętrze) rolki filmu, która leży w Pracowni na górnym poziomie kanałów.
    Efekt - zwiększa pojemność magazynku do 50 naboi

 

 WRÓĆ DO SPISU TREŚCI 

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)

Spis treści