Roger Żochowski Roger Żochowski 30.01.2019
Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby
Spis treści
15688V

WSZYSTKIE BRONIE I ULEPSZENIA:: Jak zdobyć pistolet JMB Hp3 i jego ulepszenia? (Claire) - Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby

Jak zdobyć pistolet JMB Hp3 i jego ulepszenia? (Claire)

Pistolet JMB Hp3 można znaleźć w bagażniku policyjnego samochodu w podziemnej części posterunku policji, a dokładniej - na jego parkingu. Wpierw trzeba jednak zdobyć klucz do bagażnika. Udajemy się tak jak na mapie do drzwi prowadzących na tyły parkingu, skręcamy następnie w kolejne drzwi znajdujące się po lewej stronie.

Tutaj znajdziemy żółte pudełko śniadaniowe na stole - po sprawdzeniu jego zawartości w inwentarzu otrzymamy kluczyk do radiowozu. Teraz wracamy na parking i podchodzimy do policyjnego samochodu.

Wchodzimy do inwentarza i sprawdzamy znaleziony kluczyk. Powinna pojawić się opcja jego wciśnięcia, co pozwoli otworzyć bagażnik i zabrać broń.

Ulepszenia do JMB Hp3

  • High-Capacity Mag - Znajdziemy na drugim pietrze (2F) - można się do niego dostać zaraz po wejściu do komisariatu. Ruszamy schodami po prawej na górę i udajemy się do drzwi na skrzydle prowadzących do Poczekalni. Sejf znajduje się za recepcją (kombinacja do otwarcia 6 w lewo , 2 w prawo, 11 w lewo).
    Efekt - zwiększa pojemność magazynku do 26 naboi

 

 WRÓĆ DO SPISU TREŚCI 

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)

Spis treści