Roger Żochowski Roger Żochowski 30.01.2019
Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby
Spis treści
14529V

BONUSY I DODATKOWE TRYBY:: Jak odblokować tryb Tofu Survivor? - Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby

Jak odblokować tryb Tofu Survivor?

Po pierwsze musimy zaliczyć Resident Evil 2 Leonem lub Claire. Spowoduje to odblokowanie trybu "2nd Run" dla postaci, której wcześniej nie wybraliśmy. Trzeba ukończyć grę drugi raz w tym trybie i poznać prawdziwe zakończenie. To odblokuje tryb The 4th Survivor, który był również w oryginalnej grze.

W The 4th Survivor przejmujemy kontrolę nad Hunkiem, którym to musimy uciec mając ograniczoną ilość amunicji i przedmiotów leczących oraz całą chmarę wrogów na karku. Jeśli uda się nam ukończyć bonusowy scenariusz Hunka, odblokujemy tryb Tofu Survivor. Tak, to nie żart.

Ten tryb jest zasadniczo taki sam, jak w przypadku The 4th Survivor, z tym wyjątkiem, że dysponujemy tylko nożem i mamy mniej przedmiotów leczących. A na dodatek gramy... serkiem Tofu. To najtrudniejsze wyzwanie w grze i ukończenie tego trybu wymaga nauczenia się wrogów na pamięć i trochę szczęścia.

 

 WRÓĆ DO SPISU TREŚCI 

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)

Spis treści