Roger Żochowski Roger Żochowski 30.01.2019
Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby
Spis treści
14736V

BONUSY I DODATKOWE TRYBY:: Jak odblokować tryb The 4th Survivor? - Resident Evil 2 - poradnik, solucja, sejfy, szopy, szafki, zagadki, trofea, bronie, tryby

Jak odblokować tryb The 4th Survivor?

Ale aby odblokować Fourth Survivor, musisz ukończyć grę dwa razy. Najpierw przejść kampanię Leona lub Claire, a następnie rozpocząć grę od nowa drugą postacią w trybie 2nd Run, który pozwala też zobaczyć prawdziwe zakończenie. Bez ukończenia gry w 2nd Run nie odblokuje trybu The 4th Survivor.

Ten bonusowy scenariusz pozwala nam tak jak w pierwowzorze wcielić się w Hunka, tajemniczego żołnierza, którego faktyczna tożsamość pozostaje nieznana. Hunk zyskał sławę dzięki swoim ograniczonym występom w serii Resident Evil, właśnie ze względu na swoje tajemnicze pochodzenie.

W trybie tym musimy walczyć z kolejnymi chmarami przeciwników próbując uciec z próbką G-Virusa. Hunk przedzierając się przez kanały i posterunek policji jest uzbrojony w pistolet, karabin maszynowy, magnum i strzelbę - wraz z mnóstwem amunicji i przedmiotów leczących. Tempo zabawy jest jednak znacznie szybsze, przeciwników więcej, a kluczem do sukcesu jest nauczenie się pozycji wrogów, omijanie ich i parcie do przodu.

 

 WRÓĆ DO SPISU TREŚCI 

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)

Spis treści