SKLEP
1141V

Destiny 2. Jak zdobyć Multi-narzędzie MIDA? - Poradnik

Multi-narzędzie MIDA to jeden z egzotycznych karabinów zwiadowczych w Destiny 2, które wymagają od nas podjęcia pewnych kroków by go zdobyć. Tutaj dowiecie się co trzeba zrobić by go dostać.

Destiny 2
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 06.09.2017
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc

Zdobycie Multi-narzędzie MIDA w Destiny 2 wymaga od nas wykonania kilku kroków, które w drugiej części kolejnych zadań są trochę czasochłonne. Przygotowania do wykonania wszystkich misji rozpocząć wcześniej, odkładając 5 karabinów zwiadowczych w wersji rzadkiej lub legendarnej. To przyspieszy nam jeden z ostatnich kroków zdobywania broni. Co trzeba zrobić by dostać Multi-narzędzie MIDA?

Na początek musimy wykonać wszystkie misje poboczne (te z koroną na niebieskim tle) w Europejskiej Martwej Strefie. Po tym, Devrim Kay w nagrodę da nam Mini-narzędzie Mida, a w Wieży pojawi się zadanie, którego zleceniodawcą jest Banshee-44, który da nam nowe zlecenie.

Naszym zadaniem jest wykonanie 50 precyzyjnych zabójstw (strzały w głowę) za pomocą karabinu zwiadowczego oraz zaliczenie 25 wielokrotnych zabić na jednym magazynku, co najłatwiej zrobić zabijając trzech przeciwników od razu przeładować broń. Gdy to zrobimy,czas na kolejny krok.

Gra chce byśmy rozmontowali 5 rzadkich lub legendarnych karabinów zwiadowczych. Jeśli odkładaliśmy je wcześniej - krok jest szybki do zrobienia. Jeśli nie - musimy grindować przedmioty i uzbierać ich odpowiednią ilość. Uwaga - zniszczona wcześniej broń się nie liczy.

Ostatni krok to wykonanie 50 zabójstw podczas bycia w powietrzu. Najlepiej osłabiać przeciwników i wykańczać ich podczas skoku (najlepiej jest aktywować perk zapewniający wyższy lot i wolniejsze opadanie). Po wykonaniu ostatniego kroku wracamy do Banshee-44 i zyskujemy Multi-narzędzie MIDA.

Tagi: activision bungie destiny 2 playstation 4 poradnik

Miesięcznik PSX Extreme