SKLEP
1448V

Destiny 2. Jak zdobyć Multi-narzędzie MIDA? - Poradnik

Multi-narzędzie MIDA to jeden z egzotycznych karabinów zwiadowczych w Destiny 2, które wymagają od nas podjęcia pewnych kroków by go zdobyć. Tutaj dowiecie się co trzeba zrobić by go dostać.

Zdobycie Multi-narzędzie MIDA w Destiny 2 wymaga od nas wykonania kilku kroków, które w drugiej części kolejnych zadań są trochę czasochłonne. Przygotowania do wykonania wszystkich misji rozpocząć wcześniej, odkładając 5 karabinów zwiadowczych w wersji rzadkiej lub legendarnej. To przyspieszy nam jeden z ostatnich kroków zdobywania broni. Co trzeba zrobić by dostać Multi-narzędzie MIDA?

Na początek musimy wykonać wszystkie misje poboczne (te z koroną na niebieskim tle) w Europejskiej Martwej Strefie. Po tym, Devrim Kay w nagrodę da nam Mini-narzędzie Mida, a w Wieży pojawi się zadanie, którego zleceniodawcą jest Banshee-44, który da nam nowe zlecenie.

Naszym zadaniem jest wykonanie 50 precyzyjnych zabójstw (strzały w głowę) za pomocą karabinu zwiadowczego oraz zaliczenie 25 wielokrotnych zabić na jednym magazynku, co najłatwiej zrobić zabijając trzech przeciwników od razu przeładować broń. Gdy to zrobimy,czas na kolejny krok.

Destiny 2 Mida Multi Tool

Gra chce byśmy rozmontowali 5 rzadkich lub legendarnych karabinów zwiadowczych. Jeśli odkładaliśmy je wcześniej - krok jest szybki do zrobienia. Jeśli nie - musimy grindować przedmioty i uzbierać ich odpowiednią ilość. Uwaga - zniszczona wcześniej broń się nie liczy.

Ostatni krok to wykonanie 50 zabójstw podczas bycia w powietrzu. Najlepiej osłabiać przeciwników i wykańczać ich podczas skoku (najlepiej jest aktywować perk zapewniający wyższy lot i wolniejsze opadanie). Po wykonaniu ostatniego kroku wracamy do Banshee-44 i zyskujemy Multi-narzędzie MIDA.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 poradnik

Miesięcznik PSX Extreme