F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Ulepszanie sekcji (działów) zespołu, co ulepszać, jakie bonusy?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Ulepszanie sekcji (działów) zespołu, co ulepszać, jakie bonusy?

Jak ulepszać działy zespołu w MyTeam w F1 22?

Po rozpoczęciu gry w trybie MyTeam będziesz musiał wybrać jeden z momentów rozpoczęcia kariery. Od tego zależy, ile pieniędzy otrzymasz na samym początku. Potem Twój budżet jest uzupełniany dzięki głównemu i czterem pomniejszym sponsorom, ale dodatkowy zastrzyk gotówki na samym początku może pomóc Ci rozwinąć sekcje zespołu. Jest ich łącznie sześć, a każda z nich odpowiada za coś innego:

  • Aerodynamika, podwozie, układ napędowy odpowiadają za poszczególne sekcje BIR przy ulepszaniu komponentów w bolidzie.
  • Kadra pozwala szybciej rozwinąć drugiego kierowcę.
  • Marketing pozwala szybciej zarobić większa pieniądze z umów ze sponsorami.

F1 22 - Ulepszanie sekcji (działów) zespołu, co ulepszać, jakie bonusy?

W zależności od tego ile pieniędzy posiadasz, możesz ulepszać poszczególne sekcje w każdym z działów. Taka inwestycja jest dość kosztowna, bo stracisz nawet od 2 do 5 milionów dolarów. Jeśli rozwiniesz każdy z elementów działu (w aerodynamice jest to np. produkcja, czas konstrukcji, generowanie zasobów i kontrola jakości), to Twój dział otrzyma 2 poziom, co zwiększy zdobywane punkty BIR i pieniądze co jeden tydzień w kalendarzu. To, ile generuje dana sekcja, jest opisane na obrazku.

Poszczególne ulepszenia wpływają również na to, jaka jest szansa na niepowodzenie opracowania ulepszenia w sekcji BIR, jak długo inżynierowie potrzebują na opracowanie części bolidu, a także jak długo trwa produkcja. Warto więc rozwijać działy stopniowo, ze szczególnym naciskiem na marketing, który pomoże Ci szybciej zarobić dodatkowe sumy pieniędzy.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper