Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Garaż, podgląd samochodów

Garaż w Gran Turismo 7.

Drugim miejscem w świecie gry, do którego otrzymasz dostęp po rozpoczęciu rozgrywki, jest garaż. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziesz tutaj wszystkie samochody, do których możesz wsiąść i ruszyć na tor. 

Funkcjonalność garażu jest banalnie prosta. Po wybraniu jakiegoś samochodu przejdziesz do obszernych statystyk wskazujących, ile KM generuje, jaki ma maksymalny moment obrotowy, a także jak prezentuje się z zewnątrz i wewnątrz. Kamery przełączysz korzystając z przycisków L1 i R1, a interfejs zniknie po paru sekundach braku aktywności z Twojej strony. Wtedy też możesz podziwiać detale swojej bryki.

Gran Turismo 7 - Garaż

Ponadto, z tego miejsca wprowadzisz także ustawienia samochodu, stworzysz specjalne zdjęcia z trybów spaces czy sprawdzisz części tuningowe zamontowane do obecnie podglądanego pojazdu. Gdyby tego było mało, w metryczce znajdują się także informacje o stanie oleju czy wytrzymałości silnika. Im wyższy masz przebieg, tym z biegiem czasu zaczniesz zauważać, że Twój samochód jest wolniejszy. Wtedy też warto odwiedzić serwis, aby zmienić płyny i przeprowadzić remont jednostki napędowej.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper