Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - miny i grzyby, co robią i jak je niszczyć?

Miny i grzyby w Rainbow Six Extraction, jak rozpoznać i jak niszczyć?

Rozdział 25

Przemierzając świat Rainbow Six Extraction natkniesz się na wiele przeciwności, które będą chciały Ci utrudnić wykonanie misji. Oprócz zwykłych wrogów w grę wchodzą także grzyby, które wyglądają jak najeżona, żółta kulka rosnąca nie tylko na ziemi, ale również na ścianach i sufitach.

Musisz je niszczyć za sprawą gadżetów lub własnej broni. Pamiętaj, aby na nie nie nadepnąć, bo wtedy Twoja postać zacznie się dusić i zostanie nałożony na nią status zagazowania - jeśli nie zostanie usunięty w kilkanaście sekund w powietrzu znowu uniesie się smród, który lekko zrani Twojego operatora.

Rozdział 25

W Rainbow Six Extraction występują również miny. Je także niszczysz w taki sam sposób, co grzyby, ale ich działanie różni się od ww. przedmiotów. Jeśli na nie nadepniesz, to wybuchną raniąc Twojego bohatera, a także alarmując wszystkich wrogów znajdujących się w pobliżu. Archaiki ruszą w stronę miny i zaczną poszukiwania w jej obrębie.

Miny znajdują się na ziemi i są umieszczane w różnych miejscach przez pewien rodzaj potworów. Mowa tutaj o siewcach rozstawiających pułapki - jeśli go nie wyeliminujesz możesz być pewien, że min będzie jeszcze więcej.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper