Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: tuning automatyczny, jak szybko ulepszyć samochód?

Po zakupie samochodu w salonie (wyposażając się w tego z aukcji może być on już ulepszony) musisz liczyć się z tym, że wszystkie jego części będą seryjne. Silnik będzie generował tyle mocy, ile zaleca producent. Możesz jednak przejść do zakładki "ulepszenia i tuning" dostępnej po odnalezieniu pierwszego miejsca festiwalowego, aby wprowadzić do samochodu wiele poprawek.

Następnie przejdź do "automatyczne ulepszanie", jeśli chcesz to zrobić szybko i sprawnie. Twoim oczom ukaże się kilka klas samochodu, więc jeśli chcesz zrobić z niego prawdziwą bestię, wybierz tę najwyższą, dzięki czemu gra automatycznie doradzi Ci, ile będzie kosztować wymiana części, a także jakie korzyści przyniesie ów tuning.

Pamiętaj oczywiście o tym, że możesz manualnie zmienić części w samochodzie, lecz jest to bardziej czasochłonne i jeśli nie interesujesz się aż tak motoryzacją, lepiej wyjdziesz na szybko wprowadzonych zmianach za wskazaną kwotę. Ponadto, jeśli któreś ulepszenia Ci się nie spodobają, możesz powrócić do wcześniejszych części bez dodatkowych opłat, choć zwróć uwagę na tym, że zrobisz to wyłącznie z poziomu zakładki "niestandardowe ulepszenia".

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY