Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Jak sprzedać samochód w Forza Horizon 5?

W trakcie rozgrywki w Forza Horizon 5 w Twoim garażu zacznie robić się bałagan. Aby pozbyć się niepotrzebnych pojazdów, które tylko zajmują miejsce w garażu i się kurzą, warto przejść na giełdę i stworzyć swoją własną aukcję, w której wisienką na torcie będzie sprzedawany przez Ciebie wóz.

W pierwszej kolejności wróć na festiwal, a następnie przejdź na aukcje. Zamiast przechodzić na rynek i szukać nowych pojazdów, wybierz opcję odpowiadającą stworzeniu swojej własnej oferty. Wybierz interesujący Cię pojazd, a następnie kliknij, że chcesz go sprzedać.

Twoim oczom ukażą się trzy wartości, które musisz ustawić wedle własnego uznania. Jest to cena minimalna licytacji, cena za wykupienie (odpowiednik "kup teraz" z allegro) i długość trwania aukcji (warto ustawić więcej niż 1 godzinę). Jeśli sprzedasz furę, będziesz musiał odebrać swoje pieniądze automatycznie, jeśli Ci się nie uda - pojazd wróci do Ciebie.

Pamiętaj, aby przed wystawieniem samochodu sprawdzić, po ile chodzą interesujące Cię modele na rynku. Zwróć uwagę jednak na moc (tamte mogą być seryjne lub z zaimplementowanymi ulepszeniami), bo to od nich przede wszystkim zależy cena!

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY