Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5 konwój, czym jest, co daje?

Konwoje w Forza Horizon 5 to swego rodzaju sesje online, do których dołączysz wraz ze swoimi znajomymi lub innymi graczami. Tworzony przez Ciebie albo innego gracza wypad może liczyć maksymalnie kilkunastu rajdowców, więc jeśli masz jakichś znajomych, warto korzystać z konwojów i wspólnie brać udział w zawodach oraz wszelkiej maści wyzwaniach.

Jak dołączyć do konwoju w Forza Horizon 5?

Aby dołączyć do konwoju, przejdź do menu, a następnie zakładki "online", z której klikniesz w kafelek "konwój". Teraz zdecyduj, czy chcesz stworzyć własną sesję czy też dołączyć do już istniejącej. Wybierz interesującą Cię kategorię (jeśli szukasz kogoś, kto pościgałby się w wyścigach na asfalcie, wybierz zawody uliczne. Jeśli chcesz zagrać ze znajomym, utwórz prywatną sesję).

Po dołączeniu znajomych i uruchomieniu konwoju, gra załaduje się ponownie, a po kilkunastu sekundach będziesz mógł cieszyć się rozgrywką ze znajomymi. Pamiętaj, że wiele wyzwań możęsz rozegrać tylko w konwoju, więc to dobra okazja do zapoznania się z właśnie nimi.

Ponadto, wybierając jakąś aktywność z Horizon Open (trybów sieciowych), Wasz konwój zostanie przeniesiony do nowej sesji z interesującymi Was zawodami - nie zostaniecie wtedy rozdzieleni.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY