Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: fabuła, czy jest angażująca?

Coraz częściej deweloperzy zajmujący się opracowaniem wyścigówki zatrudniają do swoich zespołów scenarzystów, którzy mają ochotę przygotować fabułę w świecie wypełnionym osobami zakochanymi w motoryzacji. Pewne kroki w tym temacie poczyniło Electronic Arts w związku z Need for Speed. Czy tego samego doczekało się Forza Horizon 5?

Względem poprzednich odsłon serii, fabuła w Forza Horizon 5 jest minimalnie bardziej angażująca niż w Forza Horizon 3 czy Forza Horizon 4, ponieważ możemy poznać większą ilość postaci pomagających nam w trakcie wykonywania kolejnych aktywności w tętniącym życiem Meksyku.

Próżno szukać tutaj natomiast zjawiskowego wątku głównego, w którym odgrywalibyśmy dużą rolę. To wciąż produkcja, w której największą rolę odgrywa swobodna eksploracja świata za pomocą dwuśladów, jak i sama społeczność. Tak więc fabuła w Forza Horizon 5 jest tylko dodatkiem, który tak naprawdę możemy olać już po ukończeniu samouczka.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY