Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: cofanie czasu, powtórki, jak użyć?

W Forza Horizon 5 niejednokrotnie zdarzy się, że zrobisz czegoś, czego chciałeś uniknąć. Od razu na myśl przychodzą stłuczki z innymi pojazdami albo pominięcie punktu kontrolnego - bardziej bolesne jest to drugie, które cofa nas po paru sekundach przed punkt kontrolny. Tracisz przy tym wiele czasu, a można tego łatwo uniknąć dzięki powtórkom.

W przypadku bardzo silnego uderzenia np. w drzewo lub pominięcia punktu kontrolnego na Twoim ekranie pojawi się komunikat informujący o możliwości użycia powtórki, która cofa czas (nawet o kilkadziesiąt sekund) i pozwala nam wrócić do rozgrywki, której doświadczaliśmy dosłownie chwilę temu.

Oprócz przedstawionych wyżej po krótce sytuacji, powtórki są dostępne przez cały czas. Wystarczy, że klikniesz odpowiedni przycisk (w przypadku kontrolerów jest to Y lub trójkąt).

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY