Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 beta - wszystkie dostępne mapy

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 beta - wszystkie dostępne mapy

Battlefield 2042 beta nie oferuje różnorodnej rozgrywki, ponieważ nie dość, iż mamy tutaj do czynienia z wyłącznie jednym trybem, to jeszcze na dodatek tylko jedną mapą Orbital, której polska nazwa to Kosmodrom. Znajduje się ona w Gujani Francuskiej i trzeba jej przyznać, że prezentuje się naprawdę ślicznie.

Battlefield 2042 beta - wszystkie dostępne mapy

Podczas rozgrywki będziemy mogli znaleźć się na dachach wieżowców, a także skorzystać z śmigłowców oraz czołgów, które świetnie poradzą sobie na tutejszych rozległych terenach. W międzyczasie musimy przyglądać się różnym obiektom, ponieważ w każdym momencie możemy być świadkami startu rakiety.

Ponadto, dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe mogą sprawić, że w pewnym momencie na mapie Kosmodrom wystąpi niebezpieczne tornado zdmuchujące wszystko na swojej drodze. Gdy tylko zauważysz ciemne chmury nad swoją głową, najlepiej będzie schować się w jakimś budynku.

Źródło: własne

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper