Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Zamek w punkcie kontrolnym (dodatek)

Mateusz Wróbel | 27.10, 21:15

Resident Evil Village - Zamek w punkcie kontrolnym (dodatek)

Będąc w zamku Dimitrescu na pewno natkniesz się na punkt kontrolnym, w którym znajduje się także podążający za Tobą handlarz. Tuż obok niego leży tajemniczy zamek, który skrywa pod kratą interesujący, wartościowy przedmiot. Aby rozwiązać z nim zagadkę musisz w pierwszej kolejności znaleźć kulkę, która znajduje się na piętrze "opera hall", po lewej stronie.

Po zebraniu kulki z malutkiej skrzyneczki wróć do handlarza i włóż ją do zamku. Będziesz musiał ruszać nim w taki sposób, aby doprowadzić "cel" do świecącego się miejsca.

Resident Evil Village - Zamek w punkcie kontrolnym (dodatek)

Sekwencja ta nie powinna Ci sprawić większych problemów oprócz finałowego placu, na którym jest bardzo ograniczona widoczność. Nie możesz wjechać kulką po prostej linii do wieży z chorągwią, bo wpadnie ona do dziury. Trzymaj kulkę maksymalnie na północy, lekko przesuwając ją na zachód. Gdy pocałuje ścianę z lewej, puść ją na dół, a potem powolutku przesuwaj na wschód. Gdy będzie na środku, przechyl zamek na południe. To sprawi, że kulka trafi do wskazanego miejsca, a Ty zdobędziesz wartościową czaszkę, którą od razu możesz sprzedać.

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper