Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Eksploracja, czyli jak nie pominąć żadnego przedmiotu?

Mateusz Wróbel | 27.10, 21:15

Resident Evil Village poradnik - Eksploracja, czyli jak nie pominąć żadnego przedmiotu?

Jeśli chcesz przejść Resident Evil Village na 100%, będziesz musiał odnaleźć wszystkie przedmioty, często chowające się za jakimiś mechanizmami. Co zrobić, aby niczego nie pominąć?

Po pierwsze - często korzystaj z mapy. Oznaczone na niej budynki sugerują, czy odkryłeś wszystkie rzeczy w nich się znajdujące. Miejsca "pokolorowane" na czerwono mówią, iż coś przegapiłeś, a te na niebiesko - że już wszystko w tym miejscu zdobyłeś.

Warto na chwilę zatrzymać się w przypadku "czerwonych" miejsc. Nawet jeśli nie posiadasz obecnie przedmiotu otwierającego np. zamkniętą szafkę, to spróbuj wejść z nią w interakcję. Pozwoli Ci to nanieść automatycznie odpowiednie ikony na mapę, które podpowiedzą Ci, co musisz zdobyć, aby wrócić do tegoż miejsca.

Pamiętaj również o tym, że przed otwarciem drzwi w zamkniętych pomieszczeniach zainteresuj się wszelkimi dokumentami. Bardzo często zdarza się tak, że po przejściu przez element, pokój za Tobą zawali się lub zatrzaśnie, uniemożliwiając powrót do niego w bliskiej przyszłości.

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper