Newsy ze świata gier - TGS 2014

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.10.2014 12:50
Namco Bandai obiecuje błyskawicznie lokalizować Tales of Zestiria
391V

Namco Bandai obiecuje błyskawicznie lokalizować Tales of Zestiria

Kolejne zwiastuny Tales of Zestiria były bardzo efektowne, ale cały czas brakowało nam konkretnych informacji na temat daty premiery nowego RPG-a Namco Bandai. Dobre wieści przyniosły targi TGS 2014.

2

Ostatni komentarz:

Ech, żeby jeszcze usłyszeć tego rodzaju zapewnienia od Segi odnośnie Shining Resonance czy Phantasy Star Nova... - Daaku

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.10.2014 12:36
Brutalna destrukcja otoczenia w Godzilla - pierwsza rozgrywka z gry Namco Bandai!
1567V

Brutalna destrukcja otoczenia w Godzilla - pierwsza rozgrywka z gry Namco Bandai!

W czerwcu Namco Bandai prezentowało pierwszy zwiastun Godzilla na PlayStation 3, a dzisiaj wreszcie możemy przyjrzeć się konkretnej rozgrywce z tego projektu ze sławnym potworem w roli głównej.

55

Ostatni komentarz:

BOSHE LITOŚCI - LOLEK

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.10.2014 10:28
Piękniejsza strona TGS 2014: hostessy i cosplayerki z japońskich targów
5509V

Piękniejsza strona TGS 2014: hostessy i cosplayerki z japońskich targów

Mamy kolejne atrakcje dla miłośników orientalnej urody. Po bogatej galerii hostess z targów ChinaJoy 2014, przychodzi pora na dziewczyny z Tokyo Game Show 2014.

52

Ostatni komentarz:

O gustach się nie dyskutuje i podobno każda kobieta jest na swój sposób piękna ale jak dla mnie te "laski" wyglądają w 80% jak dzieci, w... - Kaprawiec

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2014 13:35
Final Fantasy XV nie zaprezentuje najdłuższej historii z serii - znamy długość opowieści
1206V

Final Fantasy XV nie zaprezentuje najdłuższej historii z serii - znamy długość opowieści

Nadchodząca odsłona Ostatecznej Fantazji ma zaprezentować nową jakość, która pozwoli zainteresowanym uczestniczyć w wyśmienitej, wciągającej pozycji i jednocześnie przywróci blask serii. Wcześniej poznaliśmy długość wersji demonstracyjnej, a dzisiaj otrzymaliśmy informację ile godzin zajmie ukończenie produkcji.

34

Ostatni komentarz:

krzychu w takim razie polecam Ci kupić za półtorej stówki psp i ograć type-0 już teraz. Świetna część sagi... - Darkly_C

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2014 20:32
Resident Evil potrafi jeszcze straszyć? Zobaczcie 18 minut z Revelations 2
1030V

Resident Evil potrafi jeszcze straszyć? Zobaczcie 18 minut z Revelations 2

Nowa odsłona Resident Evil stoi przed bardzo trudnym zadaniem. Gracze wierzą, że Resident Evil: Revelations 2 wróci do lat świetności i będzie ponownie straszyć. Chcecie się przekonać, czy warto zainteresować się tą produkcją? Zerknijcie na spory fragment rozgrywki.  

30

Ostatni komentarz:

Przez pierwsze 10 min ten japańczyk gra chyba jedną ręką :) A po za tym łykam jak i reszte residentów - 23tomas69

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2014 13:59
Z kamerą wśród graczy - ponad 100 minutowy materiał z TGS 2014
411V

Z kamerą wśród graczy - ponad 100 minutowy materiał z TGS 2014

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na wylot do Japonii, aby przez kilka dni sprawdzać nadchodzące produkcje i zajadać się egzotycznym jedzeniem. Jeśli chcecie poczuć odrobinę Tokyo Game Show 2014 w swoim domu – zobaczcie ten długi i bardzo ciekawy materiał z imprezy.

9

Ostatni komentarz:

Złota myśl autorzy filmiku powinni odnośniki do konkretnych minut dać. Jak np. ktoś wrzuca całą płyte na YT to w opisie są linki do... - Bushiken

Roger Żochowski Roger Żochowski 24.09.2014 07:40
Pierwsze oznaki zainteresowania Japończyków Xboksem One - jest szansa odbić się od dna?
2341V

Pierwsze oznaki zainteresowania Japończyków Xboksem One - jest szansa odbić się od dna?

Konsole Microsoftu nie mają w Japonii łatwego życia i praktycznie zawsze ciągną się na końcu łańcucha pokarmowego. Po bardzo słabej sprzedaży Xboksa One w dniu premiery jest jednak promyk nadziei na jakieś zmiany. 

34

Ostatni komentarz:

Co do TGS to uważam że wyglądało to raczej w ten sposób że jak komuś nie chciało się już stać w kolejce do PS4 to szukał tego na co może... - CESARZ987655

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2014 21:51
Nie wszyscy muszą ginąć w demie Bloodborne - producent uczy grać
873V

Nie wszyscy muszą ginąć w demie Bloodborne - producent uczy grać

Poznaliśmy dzisiaj magiczne liczby wersji demonstracyjnej Bloodborne, które pokazują, że powinniśmy się przygotować na śmierć. Oczywiście, nie wszyscy mają wielkie problemy z tą produkcją... Zobaczcie, jak przedstawiciel From Software miażdży rywali i walczy z okrutnym bossem. 

18

Ostatni komentarz:

Jeszcze nie grałem w BloodBorne, a już uwielbiam tę grę. Jak już kupię BloodBorne i ogram, to będę z niecierpliwością czekał na Dark Souls... - hwoarang_12

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2014 14:58
Profesjonalni kierowcy sprawdzają DriveClub - nowe fragmenty z Kanady i Szkocji
1104V

Profesjonalni kierowcy sprawdzają DriveClub - nowe fragmenty z Kanady i Szkocji

W trakcie Tokyo Game Show 2014 profesjonalni kierowcy (Satoshi Motoyama oraz Kazuki Hoshino) prezentowali swoje umiejętności na dwóch trasach Driveclub. Ich jazda jest daleka od ideału, ale przynajmniej możemy zerknąć na nowe lokacje i zaciętą rywalizację.

30

Ostatni komentarz:

Na xbox One to dopiero tragedia z kierownicami jest :) - Kami

Roger Żochowski Roger Żochowski 23.09.2014 08:00
Temat remake'u Final Fantasy VII poruszony podczas Tokyo Game Show
900V

Temat remake'u Final Fantasy VII poruszony podczas Tokyo Game Show

Remake Final fantasy VII - odcinek 2097. Nie ma się co oszukiwać - sprawa odświeżenia jednego z najbardziej kultowych jRPGów w historii gier wideo wciąż wzbudza spore emocje. A Square Enix znów daje nadzieje fanom, podgrzewając atmosferę. 

53

Ostatni komentarz:

What have I done... :O - Krawcu1985

Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2014 15:01
Knack na ekranie smartfona - przyjemnie i bez lagów
1148V

Knack na ekranie smartfona - przyjemnie i bez lagów

W trakcie Tokyo Game Show 2014 zainteresowani mogli zagrać na PlayStation 4 wykorzystując ekran smartfona. Chcecie zobaczyć, jak prezentuje się ta innowacja? Zapraszamy.

32

Ostatni komentarz:

Co racja to racja! :-) Knack to obraza PS4 - S3baass

Roger Żochowski Roger Żochowski 22.09.2014 10:16
Seksowna Quiet i wilk będą mogli zginąć - masa nowych informacji o Metal Gear Solid V!
2333V

Seksowna Quiet i wilk będą mogli zginąć - masa nowych informacji o Metal Gear Solid V!

Seksowna Quiet skradła serca fanów serii Metal Gear Solid, a część z nich zaczęła już fantazjować o łóżkowych przygodach Snake'a. Okazuje się jednak, że dziewczyna będzie mogła podczas gry ponieść śmierć. I nie tylko ona. 
42