Newsy ze świata gier - GRY 2013

Roger Żochowski Roger Żochowski 29.12.2013 09:34
Debeściaki: TWOJA GRA 2013 ROKU TO?
1877V

Debeściaki: TWOJA GRA 2013 ROKU TO?

Czas zakończyć nasze podsumowanie 2013 roku. Mamy nadzieje, że bawiliście się dobrze i przemyśleliście swoje typy. Przed Wami ostatnia i najważniejsza kategoria. Wybieracie bowiem WASZĄ GRĘ 2013 ROKU! Czy będzie to Grand Theft Auto V? The Last of Us? Tomb Raider? A może Super Mario 3D World? A to oczywiście tylko część nominowanych. 

164

Ostatni komentarz:

bez wątpienia the last of us :) - gamer

Roger Żochowski Roger Żochowski 28.12.2013 19:00
Debeściaki: Najlepsza gra z gatunku INNE 2013 roku to?
1261V

Debeściaki: Najlepsza gra z gatunku INNE 2013 roku to?

Nasza zabawa w wybory na gry roku w poszczególnych kategoriach dobiega powoli końca. Za nim dojdziemy do tej najważniejszej - czyli Waszej gry roku - mamy na łamy portalu trafiają gry skupione w kategorie INNE, głównie o posmaku strategiczno-taktycznym. 

44

Ostatni komentarz:

XCOM - Marik

Roger Żochowski Roger Żochowski 28.12.2013 16:00
Debeściaki: Najlepsze DLC 2013 roku to?
1237V

Debeściaki: Najlepsze DLC 2013 roku to?

Kontynuujemy nasze wybory na najlepsze gry 2013 roku. W trzeciej już dziś ankiecie głosujemy na najlepszy dodatek do gry. Z racji tego, że DLC od jakiegoś czasu regularnie atakują rynek jest w czym wybierać. 

67

Ostatni komentarz:

Żadnego z powyższych nie kupiłem, bo to dla mnie dosyć nieopłacalna inwestycja. - AdrianPlayer

Roger Żochowski Roger Żochowski 28.12.2013 13:00
Debeściaki: Największe rozczarowanie 2013 roku to?
1840V

Debeściaki: Największe rozczarowanie 2013 roku to?

Czas na kolejną ankietę podsumowującą 2013 rok. Tym razem kategoria nie jest zbyt chlubna. Wybieramy największe rozczarowanie 2013 roku. Niestety nominacji wbrew pozorom jest całkiem sporo.

100

Ostatni komentarz:

Beyond: Dwie Dusze. Heavy Rain do tej pory ma u mnie spory szacunek, a Beyond przy nim wygląda jak zlepek losowych scen, próbujących... - AdrianPlayer

Roger Żochowski Roger Żochowski 28.12.2013 08:00
Debeściaki: Najlepsza gra przygodowa/akcji 2013 roku to?
1723V

Debeściaki: Najlepsza gra przygodowa/akcji 2013 roku to?

Przed Wami trzynasta i jedna z najciekawszych kategorii w wyborach gier roku. Tym razem wybieramy najlepszą przygodową grę akcji. A że konkurencja jest duża niech świadczy fakt, że o pierwsze miejsce walczą takie marki jak Tomb Raider, The Last of Us czy Grand Theft Auto V.

103

Ostatni komentarz:

The Last of Us. W żadnej innej grze w tym roku nie miałem poczucia uczestnictwa w wielkiej przygodzie. A czegóż więcej można wymagać od gry... - AdrianPlayer

Roger Żochowski Roger Żochowski 27.12.2013 15:31
Debeściaki: Najlepsza gra sportowa 2013 roku to?
1039V

Debeściaki: Najlepsza gra sportowa 2013 roku to?

Ponownie zapraszamy do udziału w głosowaniach podsumowujących rok 2013 w branży gier wideo. W kolejnej, dwunastej już ankiecie podejmujemy temat gier sportowych i wiecznej rywalizacji Fify z Pro Evo. Miniony rok zaoferował jednak znacznie więcej niż tylko kolejne części dwóch piłkarskich serii.

48

Ostatni komentarz:

FIFA 14 oferuje dosyć konkretne zmiany, a w ostatnim tygodniu przychodząc do znajomego na pierwszy rzut oka pomyliłem fifę z prawdziwym... - AdrianPlayer

Roger Żochowski Roger Żochowski 27.12.2013 13:00
Debeściaki: Najlepsza polska gra 2013 roku to?
1240V

Debeściaki: Najlepsza polska gra 2013 roku to?

Polski deweloping z roku na rok rośnie w siłę. Dlatego nie dziwi, że kompletując nominacje do najlepszej polskiej gry 2013 roku mieliśmy w czym wybierać. Zapraszamy do głosowania.

73

Ostatni komentarz:

Dead Island Riptide, mam słabość do zombiaków :) , ale Gunslinger też jest zajo, ma niezły gameplay, niezłą oprawę która nadaje grze... - NORBASan

Roger Żochowski Roger Żochowski 26.12.2013 18:12
Debeściaki: Najlepsza strzelanina 2013 roku to?
1732V

Debeściaki: Najlepsza strzelanina 2013 roku to?

Zapraszamy Was do udziału w głosowaniach podsumowujących rok 2013 w branży gier wideo. W kolejnej ankiecie ruszamy z kategorią, która zapewne zainteresuje wielu graczy - strzelaninami. Killzone, Call of Duty, Battlefield? A może Resogun? Wybór należy oczywiście do Was.

97

Ostatni komentarz:

Bioshock: Infinite porzuca horror-owy klimat, ale zamiast tego oferuje niesamowitą przygodę, gdzie poza strzelaniem poznajemy ultra ciekawy... - AdrianPlayer

Roger Żochowski Roger Żochowski 26.12.2013 15:00
Debeściaki: Najlepsza edycja HD 2013 roku to?
1171V

Debeściaki: Najlepsza edycja HD 2013 roku to?

Dziewiąta ankieta podsumowująca 2013 rok w branży gier wideo czeka na Was w rozwinięciu. Tym razem wybieramy najlepszą edycję HD 2013 roku. A że dobrych pozycji nie brakowało niech świadczy fakt, że w rozwinięciu znajdziecie chociażby takie marki jak Zelda, Resident Evil czy Castlevania.

59

Ostatni komentarz:

The Legend of Zelda: The Wind Waker HD, ponieważ rzadko zdarza się, żeby reedycję można było traktować jako system sellera. A tutaj mamy... - AdrianPlayer

Roger Żochowski Roger Żochowski 26.12.2013 13:00
Debeściaki: Najlepsza nowa marka 2013 roku to?
1363V

Debeściaki: Najlepsza nowa marka 2013 roku to?

Zapraszamy Was do udziału w głosowaniach podsumowujących rok 2013 w branży gier wideo. W ósmej ankiecie skupiamy się na nowych markach, w jakie mieliśmy okazję zagrać w ostatnich 12 miesiącach. Czy jakaś gra ma szansę pokonać The Last of Us?

85

Ostatni komentarz:

The Last of Us zapewniło emocje w fabule + świetny gameplay. Dodać do tego niesamowitą grafikę i warstwę dźwiękową i w sumie nic więcej nie... - AdrianPlayer

Roger Żochowski Roger Żochowski 26.12.2013 09:00
Debeściaki: Najlepsza gra RPG 2013 roku to?
2067V

Debeściaki: Najlepsza gra RPG 2013 roku to?

Kto rano wstaje ten odpowiedz w ankiecie daje :) Po tym jakże suchym sucharze zapraszam Was na głosowanie w siódmej ankiecie naszego głosowania na gry roku. Tym razem wybieramy najlepszą grę RPG. 

106

Ostatni komentarz:

Jest portem, ale faktycznie wydaje się być najlepszą gra RPG minionego roku. - KopaczK

Roger Żochowski Roger Żochowski 25.12.2013 18:40
Debeściaki: Najlepsza gra indie 2013 roku to?
1579V

Debeściaki: Najlepsza gra indie 2013 roku to?

Gry indie to bardzo popularny ostatnio temat. Z racji tego, że w 2013 roku produkcje niezależnych twórców masowo trafiały na konsole, wybór najlepszej gry w tej kategorii z pewnością nie będzie łatwy. Zapraszamy do udziału w zabawie!

67