Daniel Stroński Daniel Stroński 23.02.2015 08:48
Bohaterowie Mortal Kombat X w stylu feudalnej Japonii, nie będzie postaci na wyłączność
1188V

Bohaterowie Mortal Kombat X w stylu feudalnej Japonii, nie będzie postaci na wyłączność

Pamiętacie zestaw skinów Klassic z Mortal Kombat (PS3)? Paczka strojów przypominająca te z pierwszej części serii zagwarantowała miły powrót do przeszłości. W przypadku Mortal Kombat X (PS4) twórcy poszli jeszcze dalej, lecz nie ma co liczyć na powrót Kratosa.

Do Sieci trafił francuskojęzyczny zrzut z PS4, na którym konsola prosi o wybranie zawartości gry do automatycznego pobrania, gdy będzie dostępna:

Mamy Mortala, preorderowy dodatek z Goro oraz... paczkę starojapońskich strojów dla naszych wojowników. Nie wiemy jednak, jak będą wyglądały i czy ten przeciek w ogóle jest zgodny z prawdą - twórcy dotychczas o czymś podobnym nie wspominali.

Wspomnieli zaś o braku postaci na wyłączność dla konsol jednej marki, o czym poinformował producent wykonawczy gry na Twitterze:

Nie oczekujcie więc maskotek PlayStation ani Xboksa jako postaci dodatkowych. Z drugiej strony - powinniśmy zobaczyć gościnne występy, dostępnych dla wszystkich wersji gry - szansa na Spawna oraz Predatora.

Premiera Mortal Kombat X (PS4) 14 kwietnia tego roku.

Źródło: http://www.eventhubs.com/news/2015/feb/21/possible-mortal-kombat-x-feudal-japan-costume-pack-leak-no-console-exclusive-characters-says-executive-producer/

Tagi: dlc dodatki mortal kombat x NetherRealm Studios playstation 3