Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 19.02.2015 18:25
Lubicie cyferki? Wydawca Battlefield: Hardline udostępnił całą garść informacji z bety
490V

Lubicie cyferki? Wydawca Battlefield: Hardline udostępnił całą garść informacji z bety

A to wszystko w postaci eleganckiej infografiki. Poznamy z niej ile dolarów zostało skradzione w trakcie bety Battlefield: Hardline (PS4), ile gracze zarobili, a także ile samochodów zostało zniszczonych… i wiele, wiele innych danych!

W samą betę Battlefield: Hardline (PS4) zagrało łącznie 7 milionów graczy. Wynik, za który niektórzy producenci gier AAA mogliby zabić. W czasie gry z banku skradziono łącznie 2,8 miliarda dolarów, co oznacza, że każdy człowiek na ziemi mógłby dostać 25 centów. Gdyby to nie była wirtualna waluta oczywiście.

Najbardziej popularną klasą był Operator, którego wybrało łącznie 55% graczy. To jasny sygnał dla Visceral Games, że mało kto chciał grać Enforcerem. Ten został wybrany zaledwie przez 6%. Łącznie wszyscy gracze zdobyli 527 miliardów dolarów. Czy wiecie, że identyczna kwota została przekazana armii amerykańskiej w 2013 roku przez firmę Lockheed Martin?

57% gier zostało zwyciężone przez policjantów. Za to kryminaliści rozpruli 3,8 miliona krypt, a 21 milionów samochodów eksplodowało we wszystkich gamach kolorów. O ile mówimy o odcieniach pomarańczowego oczywiście.

Źródło: http://www.battlefield.com/hardline/news

Tagi: