Daniel Stroński Daniel Stroński 17.02.2015 15:48
Housemarque przymierza się do wykorzystania rzeczywistości wirtualnej w Super Stardust Ultra
512V

Housemarque przymierza się do wykorzystania rzeczywistości wirtualnej w Super Stardust Ultra

Zbierające świetne oceny Super Stardust Ultra (PS4) (8,5/10 w naszej recenzji) według twórców jest "Morpheus ready". Już w samym 3D produkcja robi niesamowite wrażenie i wygląda na to, że czeka nas coś jeszcze piękniejszego.

Ekipa deweloperów z Housemarque miała dostęp do dev-kita hełmu rzeczywistości wirtualnej Morpheus i wygląda na to, że najświeższa wersja ich gry na PlayStation 4 (portowana przez studio d3t) jest gotowa na ten sprzęt... tak przynajmniej napisali w dołączanym do wersji recenzenckiej pliku tekstowym. Redakcja Eurogamera skontaktowałą się więc z działem PR-owym SCE (wydawca), by dowiedzieć się nieco więcej.
 
Housemarque miało okazję skorzystać z development kita i wypróbować nasz sprzęt w ich najnowszej produkcji Super Stardust Ultra [...] Póki co testy wciąż trwają i na razie jest za wcześnie, by powiedzieć, czy Super Stardust Ultra wykorzysta technologię Morpheusa czy Housemarque wykorzysta nabytą wiedzę w swoich kolejnych tytułach.
 
Rzeczywistość wirtualna nie musi być wykorzystywana wyłącznie w grach pokazujących akcję z perspektywy pierwszej osoby, a ultrapłynne Stardust w magicznym 1080p/60fps już wygląda świetnie w samym 3D. Widzielibyście Super Stardust Ultra (PS4)  jako tytuł na start dla Morpheusa?

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-housemarque-testing-super-stardust-ultra-for-morpheus-vr

Tagi: housemarque playstation 4 Super Stardust Ultra