Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 16.02.2015 19:29
Jeszcze więcej piersi w Senran Kagura: Estival Versus. Tym razem dominuje rozmiar XXL
1399V

Jeszcze więcej piersi w Senran Kagura: Estival Versus. Tym razem dominuje rozmiar XXL

Wszyscy fani ecchi z pewnością na to czekali. Kolejna galeria z Senran Kagura: Estival Versus (PS4). Ta jednak jest troszeczkę odważniejsza niż poprzednie, a sam „kaliber” zdecydowanie wzrósł. Do kolekcji brakuje tylko słodkiego głosu lektorki z poprzedniego zwiastuna. Poznajmy nowe postacie!

Pośród nich znajdziemy Miyabi, Imu, Ryobi oraz Ryonę. Zapewne zauważyliście, że dostajemy coraz więcej materiałów graficznych z Senran Kagura: Estival Versus (PS4). Nie ma co się temu dziwić. Gra już za lekko ponad miesiąc będzie miała premierę w Japonii. Na wydanie europejskie jeszcze trochę będziemy musieli jednak poczekać.

Senran Kagura: Estival Versus to beat'em up w stylu serii Dynasty Warriors, gdzie walczymy z hordami bezmyślnych przeciwników, jednak tutaj wcielamy się w skąpo ubrane dziewczęta z różnego rodzaju bronią białą, których mocniejsze ataki nagradzają gracza zjazdem kamery na piersi lub tyłek.

Źródło: http://gematsu.com/2015/02/senran-kagura-estival-versus-screenshots-introduce-hebijo-clandestine-girls-academy-girls

Tagi: galeria marvelous aql playstation 4 playstation vita