Marek Kłos Marek Kłos 16.02.2015 13:50
Nowe wydanie Official PlayStation Magazine zdradza ciekawe szczegóły na temat Uncharted 4
1713V

Nowe wydanie Official PlayStation Magazine zdradza ciekawe szczegóły na temat Uncharted 4

Nowy numer Official PlayStation Magazine UK pojawił się już w sklepach, a co za tym idzie, także informacje na temat wielce wyczekiwanego Uncharted 4: A Thief's End (PS4). Jedna z nich jest szczególnie istotna.

Naughty Dog potwierdziło bowiem sanboxowe elementy gry i zapowiedziało, że celują w poziom otwartości, którego nie widzieliśmy w grach studia od czasów Jak 3 (PS2)

Artykuł mówi także o lince z hakiem oraz czekanie, który posłuży nam do wspinaczki. Ta ma nie być prosta, a podczas wdrapywania się, istnieje możliwość odpadnięcia od ściany, jeśli nie zachowamy odpowiedniego balansu.

Powróciła także kwestia płynności animacji. Tu firma przyznała, że demo, które było dostępne dla dziennikarzy chodziło w 30 klatkach. (według magazynu EDGE średnia do 37 klatek), ale ich celem jest osiągnięcie 60, bez straty na jakości rozgrywki, która pozostaje dla nich absolutnym priorytetem.

Wiemy też, że choć scenki przerywnikowe powstają na silniku gry, to jednak ich tekstury będą innej jakości, niż te podczas samej rozgrywki.

Najbardziej zaskakuje chyba wiadomość o poziome otwartości. Musze przyznać, że czegoś takiego się nie spodziewałem i jest to element, który chyba najbardziej wpłynie na to jak odbierzemy Uncharted 4: A Thief's End (PS4). Nie jest to oczywiście czysta piaskownica, ale pole naszego działania zapowiada się całkiem rozlegle.

Źródło: http://www.neogaf.com/

Tagi: jak 3 Naughty Dog Official PlayStation Magazine playstation 4 szczegóły uncharted 4: a thief's end