Daniel Stroński Daniel Stroński 16.02.2015 09:44
Długi stream z Dragon Ball Xenoverse przedstawia sieciowy hub, misje, endgame i wiele więcej
720V

Długi stream z Dragon Ball Xenoverse przedstawia sieciowy hub, misje, endgame i wiele więcej

Niedawno odbył się półtoragodzinny stream z Dragon Ball Xenoverse (PS4) i pokazano masę rzeczy, m. in. tworzenie postaci, system Mistrza, sieciowy hub, rozwój postaci i wiele, wiele więcej. Obowiązkowy materiał dla każdego niezdecydowanego.

Przedstawione na streamie miasto to Toki Toki Town - sieciowy hub, do którego dostęp otrzymujemy po ukończeniu gry. Z jego poziomu dostępni są sklepikarze z przeróżnym asortymentem, fabularne, specjalne i co-opowe misje, mistrzowie i tym podobne.
 
Co do systemu Mistrza - wybieramy sobie jedną z silniejszych postaci uniwersum i robimy dla niej misje, a ta w zamian uczy nas specjalnych technik. W streamie wybór padł na Szatana Serduszko.
 
Z innych informacji przedstawionych w poniższym nagraniu - jest to wersja na PS4, na której gra chodzi w 30 FPS-ach (tak samo na PS3); awans na wyższe poziomy postaci pozwala przydzielać punkty atrybutów (m. in. siła ciosów zwykłych i specjalnych, maksymalna ilość życia, staminy i energii KI); wersji demonstracyjnej nie uświadczymy.
 
Premiera Dragon Ball Xenoverse (PS4) w przyszłym tygodniu, 27 lutego.
 

Tagi: Bandai Namco dragon ball xenoverse playstation 3 playstation 4 stream wideo