Daniel Stroński Daniel Stroński 12.02.2015 18:39
Everybody's Gone to the Rapture weszło w fazę alpha
543V

Everybody's Gone to the Rapture weszło w fazę alpha

Gra-tajemnica - tak najprościej opisać Everybody's Gone to the Rapture (PS4). Zapowiedziana już podczas targów Gamescom w 2013 roku, produkcja nie wychodzi z cienia. W końcu jest szansa, że zobaczymy nieco rozgrywki, bo ukończona właśnie została wersja alpha.

Deweloperom udało się ukończyć alphę gry, czyli bardzo wczesną, lecz grywalną już wersję Everybody's Gone to the Rapture (PS4). Oczywiście twórców czeka teraz wyłapywanie licznych zgrzytów i dopracowywanie niedokończonych elementów, ale działająca alpha powinna zrodzić sporo materiałów dla oczekujących tytułu graczy...

...jednak trochę jeszcze poczekamy. Na oficjalnej stronie gry zaznaczono, że twórcy nie będą na razie udzielać wywiadów ani publikować zrzutów czy fragmentów gameplayu. Skupiają się w zamian w stu procentach na dewelopingu.

Ile dotychczas dowiedzieliśmy się o grze? Otwarty świat podzielony na sześć większych lokacji i nieliniowa fabuła. No i jest to duchowy spadkobierca pecetowej gry-doświadczenia Dear Esther. Przypominamy zwiastun sprzed półtora roku:

Źródło: http://www.thechineseroom.co.uk/blog/blog/ladies-and-gentlemen-we-are-at-alpha

Tagi: alpha beta everybody's gone to the rapture playstation 4 the chinese room