Daniel Stroński Daniel Stroński 11.02.2015 11:39
Aktualizacja Warframe już dostępna - mamy nowe tryby i bronie
1459V

Aktualizacja Warframe już dostępna - mamy nowe tryby i bronie

Co-opowy TPS free-to-play (przez wielu nazywany najlepszą darmową grą na PS4) otrzymał sporo świeżej zawartości. Huby społecznościowe, misje, pojazdy, przeciwnicy, bronie - tyle rzeczy zupełnie za darmo.

Wśród wprowadzonych nowości znalazły się m. in. huby społecznościowe Relay, orbitujące wokół planet, które musimy wcześniej odblokować. Gracze mogą tam formować drużyny, zmieniać bronie, urządzić pogawędkę czy odwiedzić pokoje Syndykatu. Relaye zostaną w przyszłości rozbudowane - pojawią się pokoje dla klanów, nowi sprzedawcy i specjalne questy. Na razie dostępne dla niektórych graczy (stress test), ale już niebawem każdy będzie mógł odwiedzić wybrany Relay.
 
Pojawi się także specjalny event - operacja Eyes of Blight. Flota Balor Fomorian nadciąga i jest niemal niezniszczalna... niemal! Gracze muszą wsiąść do swoich archwingów (będzie nowy model - cichy i tworzący czarne dziury Itzal), dostać się do głównego reaktora i go wyłączyć.  Oczywiście z Grineerami atakującymi z każdej strony. Event ruszy zaraz po stress-testach Relayów.
 
Dostępny będzie również nowy sprzedawca Void Trader - pojawi się w Relayach raz na dwa tygodnie, ale kiedy już go spotkamy, będzie w stanie sprzedać nam najlepsze wyposażenie. Zapłacimy u niego wyłącznie specjalnymi dukatami (Orokin Ducats), a te wymienia się za części Prime.
 
Z pozostałych nowości:
  • Plazmowy shotgun Kohm Spark Gun
  • Bitewna laska z ostrzem Tipedo
  • Wyrzutnia ostrzy obrotowych Panthera
  • Nowi przeciwnicy
  • Tryb Corpus Hijack (kradzież informacji z jadącego pojazdu)
  • Skiny dla postaci
  • Możliwość przemalowania Dojo

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: aktualizacja Digital Extremes galeria playstation 4 update Warframe