Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 10.02.2015 21:00
Myszka Miki wypożyczyła Spider-Mana
710V

Myszka Miki wypożyczyła Spider-Mana

Spider-Man pojawi się w nadchodzących filmach Marvela. Sony Pictures dogadało się z Marvel Studios, aby nasz pajęczy przyjaciel trafił do tego samego uniwersum, co Iron Man i Thor. Dla osób czekających na gry ze Spider-Manem w roli głównej wiadomo, co to oznacza. Co ma z tym wspólnego Myszka Miki? Wystarczy sprawdzić, do kogo należy samo Marvel Studios.

Uprzedzając pytania: Walt Disney Studios, które jest odpowiedzialne za dystrybucję. Biorąc pod uwagę czas, kiedy ogłoszono decyzję, możemy spodziewać się, że Spider-Man pojawi się w nadchodzącej trzeciej odsłonie Kapitana Ameryki. Nie znaczy to jednak, że Sony Pictures pozbyło się praw do postaci. Studio wciąż posiada pełne prawo własności do Spider-Mana i nadal zamierza finansować oraz tworzyć filmy tylko o nim.

Oznacza to, że prawdopodobnie możemy spodziewać się gier o samym Spider-Manie, ale nikogo nie powinno zdziwić, jeśli pojawi się w towarzystwie pozostałych członków grupy Avengers. My zaś możemy mieć nadzieję, że Myszka Miki będzie obchodziła się z nim ostrożnie. Widzowie serii South Park wiedzą, że ta potrafi być bardzo porywcza.

Źródło: http://www.theverge.com/2015/2/9/8010169/spider-man-in-marvel-movies-the-avengers

Tagi: Marvel sony pictures Spider-Man