Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 10.02.2015 19:52
Drawn to Death od twórcy Twisted Metal będzie grą free-to-play
442V

Drawn to Death od twórcy Twisted Metal będzie grą free-to-play

David Jaffe znany bardziej jako twórca Twisted Metal oraz kampanii #GoFuckYourself pozwolił sobie odpowiedzieć fanom za pośrednictwem Reddita i Twittera na kilka pytań dotyczących nadchodzącego Drawn to Death (PS4).

Ciężko odmówić Davidowi uroku. Jeśli nie kojarzycie serii Twisted Metal, to prawdopodobnie znacie cykl God of War. David Jaffe był odpowiedzialny za pierwszą i drugą odsłonę. Ostatnim jego nadchodzącym dziełem jest Drawn to Death (PS4). Gra w trakcie pokazaniu nie została ciepło przyjęta, na co deweloper odpowiedział kampanią #GoFuckYourself, która przyciągnęła uwagę mediów.

Dziś jednak w nieco bardziej spokojnym tonie pozwolił sobie odpowiedzieć na kilka pytań fanów dotyczących nadchodzącej produkcji. Jednym z nich była kwestia tego, czy tytuł będzie free-to-play.

Nasz zespół nienawidzi gier pay-to-win. Nie chcemy zabierać graczom rozgrywki, bo zapłacili nam za mało. Nie znaczy to jednak, że nie lubimy mechanizmu free-to-play, dzięki któremu możemy pozwolić naszym fanom pozwolić ograć produkcję i przy okazji ściągnąć nowych graczy.

Bardziej szczegółowo wypowiedział się jednak na Twitterze, gdzie wprost potwierdził, że tak – Drawn to Death będzie grą free-to-play. Trochę jednak inną, niż tego wszyscy by się spodziewali, gdyż zespół przecież nie znosi mechanizmu pay-to-win.

Nie wiemy niestety jak dokładnie będzie to wyglądało w grze, ale z tego, co możemy zrozumieć, to przynajmniej za pieniądze nie będziemy mogli kupić przewagi nad innymi graczami, jak to często bywa w tego typu produkcjach. Nowe informacje prawdopodobnie już wkrótce.

Drawn to Death to arenowa strzelanina o bardzo specyficznej grafice, przypominającej bazgroły z zeszytu ucznia o dość krwawej wyobraźni. David Jaffe obiecuje, że produkcja będzie czymś, czego do tej pory nikt z nas nie widział.

Źródło: Twitter i Reddit

Tagi: drawn to death playstation 4 The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency