Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.02.2015 21:20
Pierwszy element przepustki sezonowej do Dying Light pojawi się 11 lutego
736V

Pierwszy element przepustki sezonowej do Dying Light pojawi się 11 lutego

Dziś Techland ujawnił daty premier wszystkich trzech dodatków wchodzących w skład przepustki sezonowej do Dying Light. Pierwsze DLC zwane „Cuisine & Cargo” pojawi się 11 lutego na PlayStation 4 – dostarczając graczom dwie misje stanowiące ekstremalne wyzwanie. Techland obiecał wspieranie Dying Light (PS4) nową zawartością przez wiele nadchodzących miesięcy, co obejmuje wypuszczenie „Ultimate Survivor Bundle" w marcu oraz majową premierę DLC „The Bozak Horde”.

Techland w żadnym wypadku nie zamierza spocząć na laurach i zapomnieć o Dying Light (PS4). Świadczą o tym wydawane aktualizacje i oczywiście nadchodząca przepustka sezonowa. Jak podaje Adrian Ciszewski, reżyser gry:

Naszym celem jest umożliwienie graczom dobrej zabawy z grą przez długi czas po premierze, poprzez wypuszczenie tego typu dodatków oraz innych, darmowych inicjatyw, nad którymi aktualnie pracujemy i które to wkrótce ogłosimy.

Pod hasłem "tego typu dodatki" możemy spokojnie rozumieć przepustkę sezonową. Co w niej znajdziemy?

  • Cuisine & Cargo (11 luty)– dostępne ekskluzywnie jako część oferty przepustki sezonowej, te dwie ciężkie misje pozwolą graczom na sprawdzenie budynków, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii. Zbadaj złowrogie korytarze niegdyś najsłynniejszej restauracji w Harran. Skradaj się i walcz, aby splądrować opanowane przez zombie hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej.
  • Ultimate Survivor Bundle (marzec) – gracze otrzymają siedem unikatowych przedmiotów, które wprowadzą walkę z zombie na zupełnie nowy poziom. Wskocz w trzy nowe, specjalne stroje i zgarnij plany konstrukcyjne na cztery nadzwyczajne bronie, dzięki którym przygoda w strefie kwarantanny da jeszcze więcej radości.
  • The Bozak Horde (maj) – ostatni dodatek w ramach przepustki sezonowej dostarczy nową mapę i dodatkową rozgrywkę, dostępną zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w kooperacji. Wkrocz na płytę stadionu Harran i sprawdź swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zainfekowanych. Walcz z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dying light playstation 4 Techland