Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.02.2015 09:23
Destiny czeka ogromny dodatek jeszcze w tym roku
782V

Destiny czeka ogromny dodatek jeszcze w tym roku

Jakiś czas temu informowaliśmy przez wyciek informacji, że Destiny (PS4) czeka jeszcze kilka dodatków. Wczoraj na spotkaniu z inwestorami, Activision potwierdziło te rewelacje nie podając jednak dokładnych danych.

Komunikat mówi o wielkim dodatku do gry, który pojawi się jeszcze w tym roku, jeśli więc wyciek był prawdziwy, to Comet: Plague of Darkness powinno się pojawić we wrześniu. I jeśli wierzyć tamtym informacjom będzie to pudełkowy dodatek, który pojawi się także w reedycji z pierwotnym wydaniem gry.

Bungie dodatkowo potwierdziło, że The House of Wolves pojawi się w drugim kwartale tego roku, czyli okresie kwiecień-czerwiec. A kolejny dodatek zapowiedziano także na jesień tego roku. Oczywiście Bungie jest świadome wycieków i plotek wokół nich krążących, ale postanowiło ich nie komentować zaznaczając, że jedyne, oficjalne informacje znajdziemy na ich blogu.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/destiny/news/destiny_is_getting_a_major_content_release_later_this_year_and_it_isnt_house_of_wolves.html

Tagi: Activision Bungie destiny playstation 3 playstation 4