Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.02.2015 17:50
Kingdom Come: Deliverance na konsolach „już działa”
837V

Kingdom Come: Deliverance na konsolach „już działa”

Minęło trochę czasu odkąd twórcy Kingdom Come: Deliverance (PS4) zakończyli zbiórkę na Kickstarterze. Informacji o samej grze wciąż nie ma jednak zbyt wiele. Dziennikarze Red Bull Games postanowili skontaktować się z deweloperami i porozmawiać z nimi na temat nadchodzącego RPG-a.

Kingdom Come: Deliverance (PS4) ściąga na siebie masę uwagi. Tytuł zapowiada się na grę RPG dziejącą się w otwartym i „prawdziwym świecie z  akcją opartą o rzeczywiste wydarzenia historyczne”. Sama walka będzie „bazowana na prawdziwych średniowiecznych pojedynkach i w założeniu ma być bardzo realistyczna”.

Produkcja pojawi się prawdopodobnie w tym roku na PlayStation 4. Deweloperzy nie zdradzili jeszcze daty premiery, ale z ich wypowiedzi wynika, że „wersje konsolowe już działają”.

Wersje konsolowe już działają. Gra jeszcze nie została zoptymalizowana, więc trochę tnie, ale na premierę będzie w porządku. Nie postawiliśmy sobie żadnych nierealnych celów i chcemy uzyskać przede wszystkim stabilne 30 klatek na sekundę zamiast porywać się na 60 kosztem innych efektów wizualnych. Zależy nam przede wszystkim na dobrej grafice, a nie na klatkach na sekundę. To nie jest gra wyścigowa.

Źródło: http://www.redbull.com/en/games/stories/1331702920313/kingdom-come-deliverance-kickstarter-interview

Tagi: Kingdom Come: Deliverance playstation 4 warhorse