Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 02.02.2015 18:20
Nowe informacje o Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wprost z Taipei Game Show
816V

Nowe informacje o Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wprost z Taipei Game Show

Taipei Game Show 2015 wciąż trwa, a wraz z nim wreszcie nowe informacje na temat Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PS4). I to całkiem konkretne, bo dotyczą przede wszystkim samej rozgrywki.

Pierwsze wywiady z Hideo Kojimą zostały już zrobione. Jak nie trudno się domyśleć, dotyczyły przede wszystkim Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4). Czego nowego dowiedzieliśmy sie o rozgrywce?

  • Pogoda będzie miała wpływ na otoczenie. Przeciwnicy w trakcie deszczu będą chowali się w pomieszczeniach, co będzie miało wpływ na skryte podejście.
  • Nie będzie niestety możliwości jedzenia zwierząt jak w Snake Eaterze. Za to lokalną faunę będziemy mogli podczepić pod system Fulton i wysłać w powietrze wprost do zlokalizowanego w naszej bazie ZOO. Zwierzęta będziemy mogli później wykorzystać. W misjach drodzy użytkownicy portalu. W misjach.
  • Nasza baza będzie działała w trybie Offline i Online. W trybie Online baza będzie mogła być zaatakowana przez innych graczy, kiedy będziemy na misji. Tak, tak. Znana z soulsów mechanika powraca.

Data premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na konsolach PlayStation nie została jeszcze podana do wiadomości.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=984224

Tagi: Kojima Productions Metal Gear Solid V: Phantom Pain playstation 3 playstation 4