Marek Kłos Marek Kłos 26.01.2015 13:18
Plotka: Nowe Star Wars jak Uncharted z Hanem Solo w roli głównej?
859V

Plotka: Nowe Star Wars jak Uncharted z Hanem Solo w roli głównej?

Te informacje trzeba przepuścić rzecz jasna przez sito sceptycyzmu, jednak jeśli okazałyby się prawdziwe, to mielibyśmy w rękach prawdziwą bombę. Tajemnicze źródło serwisu starwars7news.com donosi bowiem, że wie czym będzie kolejna gra w świecie Gwiezdnych Wojen od Visceral Games, do którego to studia jakiś czas temu dołączyła Amy Henning.

Jeżeli plotki zgrają się z tym, co szykują nam twórcy Dead Space™ (PS3) czy Dante's Inferno™ (PS3), to możemy spodziewać się czegoś naprawdę mocnego, na kształt przygód Nathana Drake'a z Hanem Solo w roli głównej.

Tak o to na temat gry wypowiada się tajemnicze źródło:

Gra Visceral kręci się wokół Hana Solo. Deweloper jest bardzo zaniepokojony, ale gra wygląda świetnie. Gość powiedział także, że sami programiści nie wiedzą jeszcze w jakich ramach czasowych z uniwersum będzie dziać się historia.

Gra jest strzelanką z perspektywy trzeciej osoby i opowiada o losach młodszego Hana Solo.

Mówi się, że trwają prace nad dwoma spin-offami filmów ze świata Gwiezdnych Wojen. Pierwszy z nich miałby skupić się na losach Boby Fetta, a drugi właśnie na przygodach Hana Solo. Być może one także mają jakiś związek z grą Visceral.

Mimo, iż te wszystkie plotki nie są zbyt wiarygodne, to twórczyni postaci Nathana Drake'a, która pracuje obecnie w kalifornijskiej firmie na pewno jest w stanie tchnąć życie w kolejną postać, a samo studio wykorzystać spuściznę po Star Wars 1313. Wszystko to składa się w moim odczuciu na bardzo przyjemną wizję "Uncharted w kosmosie"

Co o tym wszystkim myślicie? Jest szansa, że własnie tak potoczą się losy nowej gry Visceral Games?

Źródło: http://www.starwars7news.com/

Tagi: amy hennig domysły playstation 4 plotki pogłoski star wars Visceral Games