Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.01.2015 15:54
Łatka 2.5 do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na materiale wideo i z galerią
3355V

Łatka 2.5 do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na materiale wideo i z galerią

Square Enix udostępniło obszerny, trwający ponad 10 minut zwiastun omawiający najnowszą łatkę do Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (PS4). Aktualizacja gry pojawi się już w czwartek, 20 stycznia 2015 roku i przyniesie z sobą wiele nowości, zwłaszcza w kwestii fabuły gry.

Aktualizacja zaoferuje nam nowe misje fabularne, zatytułowane Before the Fall, którego pierwszą część dostaniemy w 2.5. Nowe zadania otrzymamy od Hildibranda, te zatytułowano Agent of Enquiry: Her Last Vow.

Nowością będą także trzy nowe triale - pojedynek z Odynem, walka z Gilgameshem i "Tajemnicza próba". Ponadto pojawią się trzy nowe dungeony: The Keeper of the Lake z Midgargsormem, The Wanderer's Palace (Hard) i Amdapor Keep (Hard).

Zaktualizowane zostanie także PvP w postaci Frontlines - pojawią się nowe zasady, nowe ruletki losujące pojedynki. Nowością będzie także system Aetherial Wheel, a całość dopełnią nowe przepisy, schematy i przedmioty, zwłaszcza jako nagrody za nowe dungeony.

Łatka 2.51 dodające Gold Saucer (m.in wyścigi Chocobo i Triple Triad) pojawi się w lutym, a 2.52, które doda Bitwę o Ishgard pojawi się w marcu. Dodatek Heavensward planowany jest na wiosnę tego roku.

Zwiastun i galerię znajdziecie poniżej.

Tagi: Final Fantasy XIV: A Realm Reborn galeria PLAYSTATION 3 playstation 4 Square Enix wideo