Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.12.2014 22:22
Twórcy Guacamelee życzą wesołych świąt oraz wspominają o aktualizacjach
527V

Twórcy Guacamelee życzą wesołych świąt oraz wspominają o aktualizacjach

Święta już prawie, że trwają, ale w studiu DrinkBox nic się nie zmienia, bo te wciąż ciężko pracuje. Nie znaczy to jednak, że producent nie znalazł czasu, aby złożyć nam wszystkim życzenia oraz powspominać kończący się już rok. Oraz oczywiście szepnąć kilka słów o nowej aktualizacji.

Najważniejszym wydarzeniem było oczywiście pokazanie Severed na PlayStation Experience, z którego to wideo twórcy w końcu udostępnili, wspominając przy okazji o samym przebiegu panelu, na którym mogli spotkać się z fanami swoich produkcji.

Oczywiście konferencja byłaby niczym bez Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (PS4), które dostanie w przyszłym roku aktualizację dodającą tryb dla czterech graczy. Pojawi się także opcja trybu kooperacyjnego z użytkownikami oryginalnej wersji Guacamelee! oraz wsparcie dla PlayStation TV. To nie koniec dobrych wieści. Jeśli posiadacie Guacamelee! na PS3 lub PSV, to na PS TV zagracie za darmo.

No i na zakończenie:

Kończąc wszystkie wymienione wyżej dobre wieści, wszyscy ze studia DrinkBox życzymy Wam wesołych świąt. W szczególności osobom, które wsparły naszą produkcję w jakikolwiek sposób. Gdyby nie Wy, nigdy byśmy nie istnieli. Zawsze będziemy o tym pamiętali. Szczęśliwego Nowego Roku!

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/12/23/happy-holidays-drinkbox-studios/

Tagi: