Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.12.2014 21:04
Przegląd darmowych aktualizacji do DriveClub na nowym materiale wideo
1147V

Przegląd darmowych aktualizacji do DriveClub na nowym materiale wideo

O Driveclub (PS4) pisaliśmy już naprawdę wiele i duża część wiadomości nie była niestety przyjemna. Tym razem dla odmiany dlatego przyjrzyjmy się jaśniejszej stronie życia i tytułu, a konkretnie darmowym aktualizacjom, które zostały wypuszczone przez producenta. Chcielibyśmy także zapytać Was o opinię.

Evolution Studios ma w planach ogromną ilość aktualizacji oraz DLC, co wszystko zostało zresztą przedstawione przez producenta w kształcie diagramu kołowego.

Deweloper ma wciąż duże nadzieje wobec własnej produkcji, którą to nieustannie rozwija. Przyjrzyjmy się na poniższym materiale wideo zawartości dostępnej za darmo, czyli nowym torom, samochodom oraz zmiennej pogodzie.

Chcielibyśmy także zapytać Was o opinię na temat Driveclub (PS4), a konkretnie stanu i przyszłości tytułu. O wpadkach samej produkcji wiedzą już wszyscy, ale Evolution Studios ciężko pracuje nad zmianą całego wizerunku i jednak, co by nie mówić, wytrwale łata błędy oraz rozwija swoją produkcję. Dzisiaj część gier jest wydawana w rocznym cyklu deweloperskim, co oznacza, że tytuły po 2-3 miesiącach odchodzą do lamusa i zostają zapomniane przez swych pracujących nad kolejną odsłoną twórców. Evolution Studios wydaje się tak nie podchodzić do DriveClub, traktując je raczej jako produkcja „na dłużej”.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LGZDcUJO_qY

Tagi: driveclub Evolution Studios playstation 4 wideo