Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.12.2014 11:47
Kto będzie nowym zawodnikiem w Mortal Kombat X?
1034V

Kto będzie nowym zawodnikiem w Mortal Kombat X?

Ed Boon jak to ma w zwyczaju na Twitterze, bawi się z fanami serii Mortal Kombat w różnego rodzaju zgadywanki jeśli chodzi o nowych zawodników. Ostatnio znowu się uaktywnił rzucając kilka wskazówek odnośnie "nowego" wojownika ninja.

Nowego, chociaż do końca nie wiadomo czy będzie nowy gdyż Boon ujął te słowo w cudzysłów, pytając fana co definiuje jako "nowe".

Nowy-nowy, czy może "nowy, który istnieje, ale w MKX pojawi się pierwszy raz"? Serwis HardcoreGamer pogrzebał i wyciągnął z przeszłości tweety Boona, które mogą naprowadzić nas na pewną postać. 24 września pojawił się poniższy tweet:

Na nim znalazł się Tremor, który może nie być szerzej znany gdyż pojawił się dwukrotnie - raz w Mortal Kombat: Special Forces (PS One) oraz w przenośnej wersji Mortal Kombat (PS Vita):

tremorrumor

Tremor pasuje o tyle, że z jednej strony jest to sojusznik Kano, a z drugiej - Boon zapowiadał, że chce odświeżyć ekipę Mortala, gdzie już teraz na 10 ujawnionych wojowników, aż czterech to kompletne nowe postaci. Tremor pasuje więc jako "nowy-stary" bohater. No i mielibyśmy kolejnego ninja w akcji.

Według plotek, nowy zawodnik ujawniony zostanie już na początku stycznia.

Źródło: http://www.hardcoregamer.com/2014/12/22/ed-boon-again-hints-at-long-forgotten-character-for-mortal-kombat-x/125211/

Tagi: mortal kombat x NetherRealm Studios PLAYSTATION 3 playstation 4 Warner Bros. Interactive