Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.12.2014 15:18
Evolution Studios zatrudnia w celu "przekroczenia technicznych i wizualnych granic możliwości konsol Sony"!
1507V

Evolution Studios zatrudnia w celu "przekroczenia technicznych i wizualnych granic możliwości konsol Sony"!

Wątpliwej jakości premiera Driveclub (PS4) zszargała zaufanie graczy do studia Evolution. Mimo to z pewnością wielu oczekuje nowej gry od nich. Fakt, że studio zatrudnia, może przynieść nową część Motorstorm czy nawet Driveclub.

Wiadomość o zatrudnianiu pojawiła się na Twitterze. W treści wpisu pojawiła się wzmianka o tym, że studio poszukuje czterech utalentowanych programistów. Potrzebny jest programista grafiki w języku C++, programisty mechaniki gry również w C++, starszego programisty mechanik oraz inżyniera buildów.

Oficjalna oferta pracy mówi o tym, że ci którym uda się zdobyć posadę, będą mieli okazję pomóc w przekroczeniu granic ustalonych przez dzisiejsze standardy konsol Sony. Wymagana jest bardzo dobra znajomość PlayStation 4 z programistycznego punktu widzenia - nie zabraknie przy tym wsparcia od zespołów, które stworzyły ten sprzęt, z uwagi na to, że Evolution jest pełnoprawnym partnerem Sony Worldwide Studios.

Póki co nie wiadomo jakich prac się to tyczy. Może jest to związane z kolejnymi pakietami DLC, jakie mają się jeszcze pojawić na potrzeby Driveclub (PS4), czy może tyczy się to całkiem nowego tworu. Na więcej informacji trzeba jeszcze poczekać.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=955303

Tagi: driveclub Evolution Studios playstation 4