Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.12.2014 18:37
Santa Monica potrzebuje nowych pracowników do stworzenia God of War na PS4
893V

Santa Monica potrzebuje nowych pracowników do stworzenia God of War na PS4

PlayStation Experience wraz z Twitterem przyniosło potwierdzenie, że powstaje nowa odsłona God of War na konsolę PlayStation 4. Niedługo po tym, na oficjalnej stronie Santa Monica pojawiły się oferty pracy.

Studio poszukuje starszego administratora oraz ośmiu specjalistów w tworzeniu gier. Potrzebny jest projektant poziomów, programista doświadczony w obsłudze programu Maya, doświadczony programista narzędzi do tworzenia gier, specjalista od programowania grafiki i silnika graficznego, starszy specjalista od animacji i technologii motion capture, artysta techniczny oraz artysta odpowiedzialny za postacie. Wszystkie stanowiska poza projektantem poziomów wymagają minimum pięcioletniego doświadczenia.

Nie wiadomo póki co nic na temat nowej odsłony mitologicznej serii. Nie wiadomo też, kiedy pojawią się jakieś nowe informacje. Miejmy nadzieję, że będzie to początek nowego roku. Całość zapowiada się ciekawie, bo do studia powrócił Cory Barlog - odpowiedzialny za God of War II (PS2) przez wielu uważaną za najlepszą odsłonę.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2014/12/18/sony-santa-monica-goes-on-a-hiring-spree-after-half-revealing-new-god-of-war-game/

Tagi: god of war playstation 4 santa monica Sony Interactive Entertainment sony santa monica