Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.12.2014 21:38
Włoski deweloper z dumą zapowiada w pełni profesjonalny symulator wyścigów rajdowych
1250V

Włoski deweloper z dumą zapowiada w pełni profesjonalny symulator wyścigów rajdowych

Odkurzcie swoje kierownice i bądźcie gotowi na profesjonalną ścigałkę Sébastien Loeb Rally Evo. Studio Milestone ogłosiło w dniu dzisiejszym prace nad całkowicie nowym tytułem, który pojawi się na konsole nowej generacji oraz komputery stacjonarne na jesieni 2015 roku.

Milestone ma dwudziestoletnią tradycję w produkcji gier wideo. Do tej pory raczej skupiali się na dwóch kółkach, ale i cztery nie są im obce. Tutaj jednak mówimy o czymś więcej i nie są to „drajwklaby” czy inne „nid for spidy”, ale w pełni profesjonalny symulator wyścigów nawiązujący do serii TOCA lub Colin McRae. Tytuł będzie sygnowany imieniem i nazwiskiem obecnej legendy wyścigów rajdowych, Sébastiena Loeba. Kompromisów i ułatwień nie oczekujcie.

Jakie tryby pojawią się w nadchodzącej produkcji?

  • Kariera: wciel się w profesjonalnego kierowcę rajdowego i walcz o miejsce w zespole Sébastiena Loeba. Będzie twoim mentorem oraz przewodnikiem na tej usianej wybojami drodze
  • Tryb offline: pracuj nad swoimi umiejętnościami i jazdą na specjalnie wyselekcjonowanych torach w celu pozyskiwania bezcennego doświadczenia
  • Tryb online: rzuć wyzwanie swoim przyjaciołom oraz rywalom i pozostaw po sobie jedynie zapach spalin i wyrzucane spod kół błoto.

Sébastien Loeb Rally Evo pojawi się na PlayStation 4 na jesieni 2015 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Milestone playstation 4 sebastien loeb rally evo