Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.12.2014 19:11
Otwarta beta Evolve dla posiadaczy Xbox One - testowanie gry na PS4 będzie ograniczone
692V

Otwarta beta Evolve dla posiadaczy Xbox One - testowanie gry na PS4 będzie ograniczone

Otwarta beta Evolve dla posiadaczy Xbox One dostępna trwać będzie przez pięć dni - od 15 stycznia do 19 włącznie. Przez ten czas wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić tryb "Hunt" i nieco później "Evacuation". Co więcej, wszystko to co zostanie zdobyte podczas testów, zostanie przeniesione do finalnej wersji gry. Jak ma się sprawa z wersją na PlayStation 4?

Co najważniejsze, otwarta beta nie będzie dostępna dla posiadaczy PC ani PlayStation 4. Zamiast tego posiadacze najnowszej konsoli Sony otrzymają możliwość "zamkniętego, małego testu technicznego". Ilość szczęśliwców, którzy wezmą w tym udział będzie ograniczona. Warunkiem najważniejszym do wzięciu udziału jest uczestnictwo w teście "Big Alpha", który miał miejsce w październiku tego roku - wszyscy którzy mają takową okazję, niech sprawdzą wirtualną skrzynkę pocztową. Dodatkowo, żeby wziąć udział, trzeba mieć wykupiony abonament PlayStation Plus.

Evolve (PS4) zapowiedziane jest na datę 10 lutego 2015 roku. Tymczasem, jeśli macie chwilę możecie rzucić okiem na materiał wideo od Videogamer, który w 20 minutach zmieścił wszystko co redaktorzy wiedzą o tej grze.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/evolve/news/evolve_open_beta_coming_to_xbox_one_on_january_15_smaller_limited_test_on_ps4_and_pc.html

Tagi: 2K Games beta evolve playstation 4 turtle rock