Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.12.2014 18:43
Zwiastun, galeria i sporo informacji o Hyperdevotion Noire!
780V

Zwiastun, galeria i sporo informacji o Hyperdevotion Noire!

Idea Factory International przygotowało dla nas zwiastun, dzięki któremu sprawdzimy jak prezentuje się taktyczny system walk w grze. Z kolei, za sprawą wpisu na oficjalnym blogu PlayStation, mamy sporo informacji na temat zbliżającego się Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart (PS Vita).

Poniższy zwiastun prezentuje taktyczny system walki gry podzielonej na misje. Zobaczymy jak małe ludki z wielkimi głowami walczą z kolorowymi i słodkimi potworkami.Co jeszcze twórcy chcą nam powiedzieć o tej produkcji? Przede wszystkim jest to odłam serii Hyperdimension Neptunia. Akcja gry toczy się w nowym świecie o nazwie Gamarket. W wspólnej walce wezmą udział boginie znane z głównych odsłon, ale tak jak widać na zrzutach, w formie chibi.

Wraz z nowym światem pojawiają się nowe postacie. Te nawiązują do wielu znanych postaci z różnych serii gier wideo. Jest Lid - która ma przepaskę na oku i bardzo często korzysta z kartonowego pudła podczas przemieszczania się; jest Lee-Fi ze swoją wyjątkową bransoletą , czy Vio - panienka z pistoletem, zombie maskotką i parasolką.Postaci będzie aż 26 i będziemy mogli zmieniać je w trakcie walki, co daje wiele możliwości w przechodzeniu misji. Zapowiedziano również mechanikę o nazwie Lily Boost, która polega na łączeniu sił w atakach specjalnych. Żeby coś mogło ruszyć w tym temacie, postacie muszą znajdować się obok siebie - walka u boku towarzyszy zwiększa odpowiedni ranking, co wpłynie na specjalne umiejętności w przyszłości. Mechanika pozwoli również na kombinowanie z wieloma opcjami, co da nam wiele nowych ataków.

Świat gry może i wygląda na słodki i niewinny, ale czyha w nim wiele niebezpieczeństw. Potwory mogą zamienić nas w tofu, rozpikselować czy zamienić w zombie. Na walkę trzeba pójść odpowiednio przygotowanym, bo poza samymi przeciwnikami czekają na nas wymyślne pułapki.

Gra wyląduje na PlayStation Vita na początku 2015 roku, zarówno w Europie jak i Stanach. Póki co nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/12/17/hyperdevotion-noire-battle-system-detailed/

Tagi: compile heart Hyperdevotion Noire: Goddess Black Heart playstation vita