Marek Kłos Marek Kłos 18.12.2014 14:18
Farming Simulator dostanie niepowtarzalny, dedykowany kontroler
2034V

Farming Simulator dostanie niepowtarzalny, dedykowany kontroler

Prawdę powiedziawszy nie do końca rozumiem fenomenu tej serii, ale najwidoczniej jestem w tym dość odosobniony, ponieważ Farming Simulator sprzedaje się rewelacyjnie. Na tyle dobrze, że deweloper we współpracy z firmą Saitek postawił stworzyć kontroler dedykowany właśnie tej produkcji.

Owocem współpracy ma być coś, co będzie spełnieniem marzeń każdego wirtualnego rolnika. Zapomnijcie o używaniu kierownicy przeznaczonej do gier wyścigowych.

Sprzęt do Farming Simulator będzie odzwierciedlał kokpit ciągnika. Kierownica będzie pod odpowiednim kątem z charakterystyczna gałką pozwalającą na wykonywanie wielu obrotów jedną ręką. Samo kółko obracać się będzie o 900 stopni i wyposażone ma być w kontroler pozwalający na poruszanie się postacią, gdy akurat nie jesteście w maszynie. W standardzie znajdą się też oczywiście pedały.

Wisienką na torcie ma być natomiast panel boczny, dzięki któremu z łatwością i precyzją obsłużycie frontowe zestawy dodatkowych narzędzi. Panel zawierać będzie także całą plejadę w pełni programowalnych przycisków dla podczepiania czy zmieniania narzędzi, świateł, kontroli prędkości czy klaksonu.

Czy są tu jacyś cyfrowi rolnicy? Kupilibyście tego typu sprzęt, czy to kompletnie zbędny bajer?

Źródło: http://www.saitek.com/

Tagi: CD Projekt farming simulator 15 Giants Software kierownice kontroler PLAYSTATION 3 playstation 4 saitek