Daniel Stroński Daniel Stroński 18.12.2014 08:47
Bloodborne przestawia świeżutką galerię i nakreśla losowo generowane lochy
1321V

Bloodborne przestawia świeżutką galerię i nakreśla losowo generowane lochy

Dostaliśmy zapowiadane informacje na temat przeciwników w Bloodborne (PS4), a raczej galerię zrzutów z ich udziałem. Jest mrocznie i przerażająco, czyli tak, jak na grafikach z gry od From Software być powinno.

We wpisie na oficjalnym blogu PlayStation, oprócz zrzutów, zamieszczono znane już z PlayStation Experience zasady działania losowego lochu Chalice Dungeon.

Loch ten zabierze gracza do położonych pod miastem Yharnam podziemnych ruin. Mając specjalne kielichy, otworzymy portal i wkroczymy do wielopoziomowej lokacji. Każde takie otwarcie zupełnie zmienia rozkład miejscówki, wiec wchodząc, gracz nigdy nie wie, na jakie potwory i pułapki się tam natknie. Wspaniałe nagrody czekają na śmiałków, którzy dojdą do końca - samotnie lub z pomocą innych łowców przez Sieć.

Chalice Dungeon to nie tylko wyjątkowy w wystrój (zobaczcie te ogromne ostrza gilotyn zwisające z sufitów!), ale również niespotykane nigdzie indziej bestie. M. in. Mistrzowie Rytuałów o bladej skórze i ogromny, płonący pies stróżujący. Będzie się działo.

Premiera Bloodborne (PS4) 23 marca przyszłego roku.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Bloodborne From Software galeria playstation 4